İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması

Yarışma Hakkında

TEKNOFEST Teknoloji yarışmaları kapsamında İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması düzenlenmektedir.

İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması'na, Türkiye ve yurt dışında öğrenim gören tüm ilköğretim, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri ve yetişkinler katılabilir. Yarışmaya bireysel katılım sağlanabileceği gibi, grup olarak da başvuru yapılabilir.Mezun Seviyesine firmalar veya girişimler takım olarak yarışmamıza başvuru yapabilirler.

Yarışma kapsamında bireylerin sosyal sorumluluk bilincini teknolojik bilgi ve birikimleriyle entegre edip topluma fayda sağlayacak projeler ortaya çıkarmaları amaçlanmaktır. İnsan hayatını etkileyen her alanda yapılacak yenilik ve teknolojik gelişme ile uygulanabilir projelerin hedefinde; yararlılık, topluma fayda ve kolaylık yer almaktadır. Bu doğrultuda projeler değerlendirilip uygulamaya konulacaktır. Aynı zamanda teknolojik ve ekonomik açıdan dezavantajlı bölgelerde sağlık ve ilk yardım,Engelli dostu, afet yönetimi ve sosyal inovasyon alanlarına ilişkin sorunları çözmek, bu bölgelerde hayatı kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar ortaya koymak teknolojileri özgün ve millî kaynaklar ile hayata geçirmek temel hedeftir.

Yarışma Kategorileri:

 • Sağlık ve İlk Yardım
 • Afet Yönetim
 • Engelli Dostu
 • Sosyal İnovasyon

alanlarında olmak üzere 4 (dört) farklı kategoriden oluşur. 

Değerlendirme; Proje Ön Değerlendirme Raporu, Proje Detay Raporu ve yarışma puanlaması olarak olarak üç farklı aşamada yapılacaktır. Proje Ön Değerlendirme Raporu ve Proje Detay Raporu dosyalarını göndermeyen takımlar yarışmaya katılmaya hak kazanamayacaklardır.

Şartnamede verilen bilgiler haricinde, yarışma hakkında sormak istediğiniz diğer sorular için İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI GRUBU linkinden ilgili mail grubuna üye olmanız gerekmektedir. Soracağınız sorular ve bu sorulara verilecek olan cevaplar, mail grubunun diğer üyelerinin de görebileceği şekilde açık olacaktır. Yarışmacıların hazırlamaları gereken raporlara ilişkin şablonlar ilerleyen tarihte TEKNOFEST web sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Yarışma Son Başvuru Tarihi 15 MART!


İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışma Şartnamesi

İndirmek İçin Tıklayınız.

Açıklama Tarih
Yarışma Son Başvuru Tarihi 15 Mart 2021
Proje Ön Değerlendirme Raporu ve Proje Tanıtım Videosu Son Teslim Tarihi 13 Nisan 2021
Proje Ön Değerlendirme Raporu ve Proje Tanıtım Videosu Sonuçlarına göre Ön elemeyi Geçen Takımların Açıklanması 1-5 Haziran 2021
Proje Detay Raporu Son Teslim Tarihi 30 Haziran 2021
Proje Detay Raporu Sonuçlarının, Maddi Destek Kazanan ve Finale Kalan Takımların Açıklanması 25-30 Temmuz 2021
TEKNOFEST 21-26 Eylül 2021

MALZEME VE MADDİ DESTEK

S: Bu form prototip maliyetleri (malzeme+kırtasiye+sarf...vb) için dolduruluyor değil mi? Eğer finale kalınırsa ulaşım konaklama gibi giderler için sonra mı temasa geçilecek?
C: Belirttiğiniz gibidir. Ulaşım - konaklama için sonra iletişime geçilecektir.


RAPORLAMA

S: Ön değerlendirme formu içerisine öğrenci ve danışman belgelerini eklememiz gerekiyor mu?
C: Bu belgeler ikinci rapor aşamasında alınacaktır.


S: Formlarımı nasıl gönderebilirim?
C: Kullanıcı adınız ve şifrenizle mailinizde belirtilen link üzerinden kys sistemine girerek belgelerinizi yükleyebilirsiniz.


S: Raporun maliyet kısmına prototip maliyeti mi girilecek yoksa hayata geçirilmesi durumunda kullanılacak tahmini bütçe mi girilecek?
C: Proje içeriğine göre dediğiniz husus değişiklik gösterebilmektedir fakat genel anlamda maliyet olarak prototip içindir.


S: İnsanlık Yararına Teknoloji Ön Değerlendirme Formunda verdiğimiz bilgileri Proje Detay Raporunda hangi oranda değiştirebiliriz? Tasarım farklılıkları puan kaybına neden olur mu?
C: Değişim yapmanızda bir sakınca bulunmamaktadır fakat lütfen değiştirdiğiniz kısımları proje detay raporunda kısaca belirtiniz.


S: Ben sağlık ve ilk yardım kategorisine tek katıldım ve ön elemeyi geçtim PDR raporunda istenilen takım üye bilgilerinde takım liderine kendimi yazabilir miyim? 
C: Takım lideri olarak kendinizi yazabilirsiniz. 


S: Akademik danışmanım velim olsa herhangi bir sıkıntı olur mu? 
C: Akademik danışmanınız veliniz olabilir ancak görevlendirme belgesinin doldurulması gerekmektedir yani bir eğitim kurumunda görev alıyor olması gerekmektedir. 


S:Tek katıldığım için görevlendirme belgesine ve öğrenci belgesine ihtiyaç var mıdır?
C: Öğrenci belgesini yüklemeniz gerekmektedir.


S: Proje detay raporunda hem 7. hem de 9. madde de bütçe planı ve çalışma planı istenmektedir. ikisine de aynı bilgileri yazmak doğru mudur?
C: 7. Madde bütçeden ayrıntılı bahsetmeniz gereken maddedir, 9. madde risklere bağlı bütçedeki değişimlerden bahsedebilirsiniz.


S: Proje için maddi destek talebinde bulunmak için ayrı bir form doldurmak mı gerekiyor. PDR raporundaki maliyet tablosu maddi destek isteme tablosu olarak da değerlendirilecek midir? 
C: Sizlere malzeme ve desteklerinizi belirtebileceğiniz form linkler gönderilecektir.


S: Danışman  ve görevlendirme belgeleri üniversiteliler için zorunlu mu?
C: Takımın bir danışmanı olması üniversite seviyesi için zorunlu değildir fakat tayin etti iseniz belgeyi vermeniz beklenmektedir.


S:Deneyap’tan katılıyoruz; Danışman, Görevlendirme ve Öğrenci belgelerini Deneyap Atölyesinin bulunduğu Gençlik Merkezi Sorumlusu mu imzalayacak? Yoksa öğrenciler öğrenci belgelerini eğitim gördükleri liselerinden mi imzalı alacak?
C: Öğrenci belgelerini devam ettikleri okuldan almaları gerekmektedir. Danışmanlık belgesini ve görevlendirme belgelerini DENEYAP verebilmektedir.


KATILIM

S: öğrencilerimiz son sınıftayken başvuru yapıp yarışma zamanı mezun statüde olsa da gelebiliyorlar mı?
C: gelmelerinde bir sakınca yoktur.


S: Okul değişikliğinden dolayı öğrencinin projeye katılamayacak olması ve festivale gelemeyecek olması takım adına sorun teşkil eder mi?
C: Sorun olmayacaktır.


S: Takım olarak danışman hocamız olmadan yarışmaya katılmaya karar verdik. Takım bilgilerini formla yollarken danışman bölümüne takım üyelerimizden birinin ismini ekledik. Takımdaki her üye 18'in yaşın üstündedir fakat  sadece Takım Üyesi 1, Takım Üyesi 2, Takım Danışmanı adı altında 3 farklı doldurulması gereken alan olduğu için danışman bölümüne de takım üyesi bilgileri verdik bir problem teşkil eder mi?
C: 18'den büyük olduğunuz için danışmansız üç kişi ekleyebilirsiniz. Danışman bilgisi kısmına üçüncü üyeyi ekleyebilirsiniz.

S: Raporlamalar ile ilgili genel bir bilgi verir misiniz?
C: Yarışma kapsamında takımların, Ön Değerlendirme Formu, Proje Detay Raporu  (PDR) olmak üzere 2 farklı rapor hazırlamaları gerekmektedir. Ön değerlendirme sonuçlarına göre bir ön eleme gerçekleşecektir. PDR sonuçlarına göre ise; yarışmadan elenen takımlar, maddi destek almayı hak eden takımlar ve maddi destek almadan yarışmaya devam edebilecek olan takımlar belirlenecektir. 


 

S: Teknoloji yarışmasına başvuru yaptığımda, destek talebine de başvuru yapmış oluyor muyum, destekler hakkında bilgi verebilir misiniz ?

C: Hayır. Yarışmaya başvurmak ile, başvurduğu yarışma ile alakalı olarak destek talebinde bulunmak birbirinden farklı şeylerdir. Takımların destek talepleri rapor yükleme esnasında açılacak olan sayfa üzerinden alınacaktır. Gerçekleştirilen destek başvuruları, ilgili yarışmanın Danışma ve Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendirmeye tabi tutulacak ve uygun görülen takımlara destek verilecektir. Destek başvurusunda bulunmak, kesin olarak destek alınacağı manasına gelmemektedir. Maddi destek başvurularından sonra destek almaya hak kazanan takımlardan IBAN NO istenecek ve destek miktarı hesaplara yatırılacaktır. Maddi destek almaya hak kazanan takımlara eşit miktarda destek sağlanması söz konusu değildir. Destek miktarları ve alınacak malzemelerin değerlendirilmesinin ardından bir üst limit belirlenecektir. Takımların talep listeleri ve raporları değerlendirilerek verilecek maddi destek miktarı belirlenecektir.

S: KYK'da konaklama ve ulaşım formunda kayıtlı olmayan kişiler ücreti ödenerek kalabilecek mi?
C: Formda kayıtlı olmayan kişiler ücret ödese dahi KYK'da kalamayacaktır.


S: Konaklamayı kendi imkanlarımızla gerçekleştirebilir miyiz?
C: Hayır, teknofest bünyesinde bulunan herkes belirlenen yerlerde kalmak zorundadır.

S: Ulaşım güzergahımızı kendimiz belirleyebiliyor muyuz?
C: ilgili form süreleri dolduktan sonra yarışmacılar aranarak bilet bilgileri ve çeşidi hakkında bilgilendirme yapılacaktır, ulaşım bizim belirlediğimiz güzergah üzerinden olacaktır.


S:Yarismaya kendi aracimizla gelmek istersek maddi destek saglanma durumu soz konusu olabilir mi ?
C:Ulasim destegi sadece bilet olarak saglanmaktadir. Ek olarak yakit vs. destekler saglanmayacaktir.

Ön Değerlendirme Raporu Şablonu

İndirmek İçin Tıklayınız.

Proje Detay Raporu Şablonu

İndirmek İçin Tıklayınız.

Yarışma Dokümanları

AFET YÖNETİMİ ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

ÜNİVERSİTE SOSYAL İNOVASYON KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 CENGALYON: Son Teknoloji Bükücüleri
2 ARTEMİS
3 YuSi
4 PELERİN
5 Mellutus
6 TeknoBoss01
7 YTUBIOMECHATRONICS/YR
8 Medikonia
9 Stajyer
10 dronenigma
11 ROBOBIKE
12 Spektrum
13 TheKEY
14 HelperT
15 SenSoft
16 HRÜ Genç Girişimciler Takımı
17 Platon
18 Voice of The Voiceless
19 Pırıltılı Gözler
20 MSM BioTech
21 Altair
22 FULLINLIGHT

ÜNİVERSİTE SAĞLIK(2020)

Sıra Takım Adı
1 YTÜ Biyomekatronik / SDİ
2 Simplicity
3 PROFELSAN
4 MEDICA-T
5 EJDER
6 Hooketech
7 Veinüs
8 CANKAT
9 Has Mühendisler
10 DİL İLE KONTROL
11 AKTİF OMURGA
12 Nano Buluş
13 SSPL Incubation Centre
14 MANAS
15 SAFİNAZ YOLLARDA
16 Nano Buluş 2
17 Nano Buluş 3
18 FIGHTER SOUND
19 BRAINWAVE
20 PediFiz
21 ASR Coating TEAM
22 Flapping Bird
23 burak çil
24 BioTech
25 parsiyel idea
26 TıbKomp

ÜNİVERSİTE AFET KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 Triquetra
2 IEEE IOT Takımı
3 Kök 3
4 BAYBARS
5 VATOZ TAKIMI
6 Aksoy
7 Softart
8 Ekip 6.8
9 sensöndür
10 MttbAirTeam
11 Orion
12 AIR PARSY
13 Techno-Marmara
14 Katay Deprem Takımı
15 Suffa-06
16 Omü-DAM
17 İTÜ Otonom Tekne Takımı
18 Takım AG (Afet Gözcüleri)
19 Braket
20 Tulgay
21 Yıldırım
22 VEGA
23 Karya
24 BTU PRAISE
25 APEX ROBOT GRUP
26 TEKNOBAK
27 TR-Alive
28 DÜYET

LİSE SOSYAL İNOVASYON KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 Limyra Yazılım Geliştirme Takımı
2 BASE
3 ROBOKOD BUCA
4 BRAINOFSNK
5 ELBİLSEMBTB2
6 BaRe
7 CASTORFİBER
8 KodQ
9 UYGULAMA YÖNETİCİLERİ
10 Orenda
11 SÖYLENTİ DEDEKTİFLERİ
12 BIOBABYSNK
13 VITECH
14 NANO TECH TEAM
15 EYÜP ENGELSİZ YAŞAM
16 TürKod
17 Parlak Yıldızlar
18 AGİLE
19 TBAL PARS BİLİŞİM KULÜBÜ
20 BALBİLTEK
21 Bilim Yolcuları
22 erbaş
23 GENÇ YAPICILAR
24 2 HECELİLER
25 META
26 ANKA
27 Yetkin
28 ENGELLERİ KALDIRALIM TK.
29 ENGEL TANIMAYANLAR
30 Alfa-D
31 Engelsiz Hayat

LİSE SAĞLIK (2020)

Sıra Takım Adı
1 KaMu1983
2 SmartCounter
3 Aesculapius
4 MGK TEAM
5 Radioactive
6 ANDRONOVA
7 MÜNFERİT
8 LACTOBACİLLER
9 Natural Winner
10 Laiba
11 ANTİFUNGALLER
12 Hayal-Et
13 UV-ABC
14 AMETAL-Ultrason Probu
15 Team Shock Wave
16 SENSÖR
17 POWERPUFF BORS
18 ŞAHİNBEY TOBB TEKNOLOJİ TAKIMI
19 Fluke Masters
20 Abeltus
21 BigBang
22 Antiağı
23 TeknoMedicine
24 The Active Generation (TAG)
25 Team Anthocyanin
26 MAKTEK
27 Fatima Bilal Ahmad
28 2 sos
29 wing of the sea
30 TETRAPOD
31 Şair Şeyhi
32 Astes Sakızı
33 KARDELEN
34 RADYO-VERA TAKIMI
35 Karaelmas
36 Teknobez
37 Kompea
38 Mısırcılar
39 Tavukayakçıları
40 SAĞLIKTA İNOVASYON
41 H.A.L.Scutoid
42 Medi-KOD
43 hidroksiapatit
44 şevval
45 Baklava Arıları
46 A Kill Ya!

LİSE AFET KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 Şahinbey Bilişim Yıldızları
2 Life Locaters
3 3E Proje Takımı
4 Göktürk
5 Kanuni Afad
6 Karadeniz'in REUS'u
7 FOX
8 BOZKURT
9 MHÇ
10 Entegre Devre
11 CevreTekno
12 PGM Coders
13 AKOM
14 Grup SMS
15 Alanya Deneyap Team
16 BİLİM KAHRAMANLARI
17 F-CLUB
18 AFSU
19 AKINALP
20 Engelli Dostu
21 ANADOLU FEDAİ TAKIMI
22 SNK 3
23 Giresun Gençlik Spor Afet Timi
24 BURUC HAVACILIK VE UZAY
25 ASPAR
26 KETRİS
27 Alpha Team
28 Rafıks
29 RoboWolf01
30 GİRİFT
31 Betelgeuse
32 Fusion Robotic
33 Altan
34 The Rampage
35 Talıa Ayesha
36 DRONEMAN
37 Pembe Kasket
38 ENGEL TANIMAYANLAR
39 Fire Out Team
40 Evolution of Technology
41 Şahinbey Gazi
42 Karasu ŞHKMTAL Yazılım Ekibi

İLKOKUL VE ORTAOKUL SOSYAL İNOVASYON KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 PİKSEL MÜHENDİSLERİ
2 TEKNO DAHİLER
3 BİLİM ÖTESİ
4 OKKA
5 Musti
6 Bilim Kupası
7 TEKNO X
8 DUST BUSTERS
9 TEKNO İYİLER
10 ENGEL TANIMAYANLAR
11 Engel Tanımazlar
12 Owesome Blossom
13 TEKNO KIZLAR BOLU
14 ÇORLUBİL
15 Harika scientist
16 Tekno75
17 HASSAS KALPLER
18 RobotÇU
19 Zainab
20 El-Cezeri
21 Alev_43
22 ArduHürriyet19558
23 Tech Cats
24 ArduHürriyet24591
25 AQUA GENERATION
26 ArduHürriyet26182
27 AERobotics
28 ALP-AY
29 Poly-cultural
30 AXA 27
31 Electric Bengoes
32 ArduHürriyet25802
33 GOOD GENES
34 ArduHürriyet24435
35 ROOSHAN-E-FATIMA AND TALBIYA
36 The Bio Hazards
37 Çılgın Kaşifler
38 TÜRKİYENİN ÇOCUK REHBERLERİ
39 Blatu
40 ArduHürriyet24699
41 Teknokartallar
42 ArduHürriyet24332
43 Ağır Okul Çantası Müzdaripleri
44 ANGEL OF VENUS
45 Listen O Learner
46 UMAMAH AND ROOSHANE
47 Alfa
48 Fire Hawk
49 Science Wizards
50 ZAFFIR AND MUSA
51 Magna
52 Maria Ubaid
53 TEKNOSTARS
54 GENAS

İLKOKUL VE ORTAOKUL SAĞLIK(2020)

Sıra Takım Adı
1 MELEKLER
2 Radyasyon Savar
3 Andromeda
4 ALANYA BİLİM SANAT TAKIMI-2
5 İnci Diş
6 ORİON
7 Fly Fairy
8 Bağcılar Enderun Kaşifleri
9 Atomik Reaktörler
10 ÇANAKKALE 1915
11 TDG
12 Ares Steam
13 ŞAHİNBEYLİ BELKIS
14 The Medicose
15 ÖYKÜ
16 Takım 4
17 Wajeeha Azam
18 ENZİMATÖR
19 GENÇSELAM
20 Orion
21 ATMOSFER
22 ANTİ VİRÜS MUHAFIZLAR
23 Emir Abdülhamid ÖZSOY
24 Mercury Feats
25 Çifte Yıldırım
26 ŞAHİNBEY CANKURTARAN
27 ÖZBİLGİ
28 Radyo-Kids
29 Türk ID
30 LIFE SAVERS
31 E.R BİLİM TAKIMI
32 ŞAHİNBEY DİNAMİKLERİ
33 THE UV Rays Protectors
34 ALBATROS
35 Phoenix
36 Şehitkamil
37 Lunar Rovers
38 The Inventors of PTM
39 PTM ROBO
40 Game Changer
41 A Kill Ya!
42 ŞAHİNBEY'İN TEKNOLOJİ KAPTANLARI
43 Dyestuff
45 TASARIMCI YILDIZLAR
46 Thymbra Spicata
47 Robotik
48 AkSan
49 Procyon_50
50 Lirem Medikal
51 ARILAR
52 RED DRAGONS
53 ŞAHİNBEY'İN TEMİZLİK ROBOTU
54 Düşünmeye DEVA'm
55 Şehit Mahmut Söylemez
56 PROCYON2
57 ÖLÜMSÜZ BİLEKLİK
58 DepDep37
59 EREĞLİ BİLSEM ROBOTİK GRUBU
60 ŞAHİNBEY-ŞEHİT POLİS MEHMET ÇELİK

İLKOKUL VE ORTAOKUL AFET KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 Miselyum Team
2 MEZUROBO
3 Kaptan Pilotlar
4 MİLENYUM BİLGİNİ
5 MAKERİKO
6 teknosu-fi
7 GENÇ MUCİTLER
8 Orman Bekçileri
9 ŞAHİNBEY KÜÇÜK BEDENLERDE BÜYÜK FİKİRLER
10 KÜÇÜK MÜHENDİSLER
11 Minik Mucitler
12 Kurşun
13 Şahinbey Bilsemin Bilginleri
14 koderdemli
15 ROBO LAZERS
16 GENÇ CEZERİLER
17 gazirobotik
18 NAMİB
19 KAŞİFLER
20 KAR SAVAŞÇILARI
21 NEVA2
22 Son Hava Temizlikçileri
23 FOREVER TECH
24 Makif Beyin Takımı-2
25 Mecanum
26 YENİBİLSEMCİLER
27 KOCAOĞLU
28 Harika İşler Takımı
29 Gökyüzü Kahramanları
30 Fuat Sezginin Öğrencileri
31 Yenilikçi ve Yaratıcı Genç Bilimciler
32 okyanus
33 KADRO
34 ORİON
35 KAK Takımı

2021

Derece Takım Adı
1- Afet Yönetimi (İlkokul - Ortaokul) EMERGENCY TEAM
2- Afet Yönetimi (İlkokul - Ortaokul) IOT SAKARYA
3- Afet Yönetimi (İlkokul - Ortaokul) MALATYABEYİNTAKIMI
1- Afet Yönetimi (Lise) A06 OSMANİYE İHAFAİYESİ
2- Afet Yönetimi (Lise) QUARTET OF SCİENCE
3- Afet Yönetimi (Lise) OSMANİYE GENÇLİK MERKEZİ TEKNOLOJİ TAKIMI
1- Afet Yönetimi (Üniversite Ve Üzeri) FİLİKAELÇİ
2- Afet Yönetimi (Üniversite Ve Üzeri) VEFA HAVACILIK
3- Afet Yönetimi (Üniversite Ve Üzeri) MİKROHOBİST
1- Sağlık (İlkokul - Ortaokul) KOD VADİSİ
2- Sağlık (İlkokul - Ortaokul) KALEKOD
3- Sağlık (İlkokul - Ortaokul) HAZEL
1- Sağlık (Lise) AHİ YUNUS EMRE
2- Sağlık (Lise) ADAXY
3- Sağlık (Lise) KAİDEN TEAM
1- Sağlık (Üniversite Ve Üzeri) SELÇUK MED SOS
2- Sağlık (Üniversite Ve Üzeri) CANKAT
3- Sağlık (Üniversite Ve Üzeri) ROBOVİSİON
1- Engelli Dostu (İlkokul - Ortaokul) ENGELSİZLER
2- Engelli Dostu (İlkokul - Ortaokul) TEAM SİHO
3- Engelli Dostu (İlkokul - Ortaokul) BİLİMAVCILARI
1- Engelli Dostu (Lise) ENKA_ENGELLİ DOSTLARI
2- Engelli Dostu (Lise) EGELİ YİĞİT EFELER
3- Engelli Dostu (Lise) EYLÜLLER
1- Engelli Dostu (Üniversite Ve Üzeri) TİD3B
2- Engelli Dostu (Üniversite Ve Üzeri) SİGUN
3- Engelli Dostu (Üniversite Ve Üzeri) MÜNHASIR
1- Sosyal (İlkokul - Ortaokul) DİJİTALRED
2- Sosyal (İlkokul - Ortaokul) SÜPER BİLİM
3- Sosyal (İlkokul - Ortaokul) SORUNSAVAR
1- Sosyal (Lise) İRONİSM
2- Sosyal (Lise) WONDER
3- Sosyal (Lise) OYM
1- Sosyal (Üniversite Ve Üzeri) BAYKOCA FEZAKADI TEKNOLOJİ TAKIMI
2- Sosyal (Üniversite Ve Üzeri) ECREL TEKNOLOJİ
3- Sosyal (Üniversite Ve Üzeri) SOCİAL-TECH

2020

Derece Takım Adı
1. Sosyal Inovasyon ( Üniversite ) CENGALYON: Son Teknoloji Bükücüleri
2. Sosyal Inovasyon ( Üniversite ) ARTEMİS
3. Sosyal Inovasyon ( Üniversite ) YuSi
1. Sosyal Inovasyon ( Lise ve Bilim Sanat ) Limyra Yazılım Geliştirme Takımı
2. Sosyal Inovasyon ( Lise ve Bilim Sanat ) BASE
3. Sosyal Inovasyon ( Lise ve Bilim Sanat ) ROBOKOD BUCA
1. Sosyal Inovasyon ( Ortaokul ve Bilim Sanat) PİKSEL MÜHENDİSLERİ
2. Sosyal Inovasyon ( Ortaokul ve Bilim Sanat) TEKNO DAHİLER
3. Sosyal Inovasyon ( Ortaokul ve Bilim Sanat) BİLİM ÖTESİ
1. Afet ( Ortaokul ve Bilim Sanat) Miselyum Team
2. Afet ( Ortaokul ve Bilim Sanat) MEZUROBO
3. Afet ( Ortaokul ve Bilim Sanat) Kaptan Pilotlar
1. Afet ( Lise ) Şahinbey Bilişim Yıldızları
2. Afet ( Lise ) Life Locaters
3. Afet ( Lise ) 3E Proje Takımı
1. Afet ( Üniversite ) Triquetra
2. Afet ( Üniversite ) IEEE IOT Takımı
3. Afet ( Üniversite ) Kök 3
1. Sağlık ( Ortaokul ve Bilim Sanat ) MELEKLER
2. Sağlık ( Ortaokul ve Bilim Sanat ) Radyasyon Savar
3. Sağlık ( Ortaokul ve Bilim Sanat ) Andromeda
1. Sağlık ( Lise ) KaMu1983
2. Sağlık ( Lise ) SmartCounter
3. Sağlık ( Lise ) Aesculapius
1. Sağlık ( Üniversite ) YTÜ Biyomekatronik / SDİ
2. Sağlık ( Üniversite ) Simplicity
3. Sağlık ( Üniversite ) PROFELSAN

2019

Derece Takım Adı
1. Çevre ( İlkokul Ortaokul Lise) YK
2. Çevre ( İlkokul Ortaokul Lise) YOUNG CREW
3. Çevre ( İlkokul Ortaokul Lise) Anchiale 2019
1. Çevre (Üniversite Mezun ) SMART COOL
2. Çevre (Üniversite Mezun ) MANYETÜRK
3. Çevre (Üniversite Mezun ) Dünya'yı Değiştirenler
1. Sağlık ( İlkokul Ortaokul Lise) Demir
2. Sağlık ( İlkokul Ortaokul Lise) Herbalyum
3. Sağlık ( İlkokul Ortaokul Lise) StemakerAÇO
1. Sağlık (Üniversite Mezun) YTÜ-BİYOMEKATRONİK
2. Sağlık (Üniversite Mezun) HRÜ Bilim ve Teknoloji Topluluğu
3. Sağlık (Üniversite Mezun) Daimond DNA
1. Eğitim (Ilkokul Ortaokul Lise) TEKNOLOJİ AVCILARI
2. Eğitim (Ilkokul Ortaokul Lise) HEXABRO'S D
3. Eğitim (Ilkokul Ortaokul Lise) AANSA HAMİD,FATİMA NASİR
1. Eğitim (Üniversite Mezun) 3 BOYUTLU OYUNCAK TK
2. Eğitim (Üniversite Mezun) İK
3. Eğitim (Üniversite Mezun) GÖREN ELLER
1. Ulaşım (Ilkokul Ortaokul Lise) Kasırga-1
2. Ulaşım (Ilkokul Ortaokul Lise) ENGELLERİ AŞANLAR
3. Ulaşım (Ilkokul Ortaokul Lise) ASIM
1. Ulaşım (Üniversite Mezun) Sistem Piezo
2. Ulaşım (Üniversite Mezun) Counting System
3. Ulaşım (Üniversite Mezun) CURTECH
1. Afet (Ilkokul Ortaokul Lise) EarthQuake
2. Afet (Ilkokul Ortaokul Lise) Istedad-ı Nevin-i Herat
3. Afet (Ilkokul Ortaokul Lise) Biyonik Belde Tim
1. Afet (Üniversite Mezun) El Cezeri
2. Afet (Üniversite Mezun) Lülebilsem
3. Afet (Üniversite Mezun) Mergen (Raclab-Mergen)

2018

Derece Takım Adı
1. Çevre Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) KD ROBOTİK
2. Çevre Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) ÇALIŞAN BEYİNLER
3. Çevre Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) AFET YARDIMCILARI
1. Çevre Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) EBRAR KARDEŞLER
2. Çevre Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) MUCİDİN-İ GUREBA
3. Çevre Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) NETRO
1. Eğitim Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) FANTASTİK 4’LÜ
2. Eğitim Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) TEACHBOT
3. Eğitim Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) CELL-FIE
1. Eğitim Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) BIGBANG
2. Eğitim Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) MUCİDİN-İ GUREBA
3. Eğitim Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) HERKESE EĞİTİM
1. Sağlık Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) AYŞE SENA NUR
2. Sağlık Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) ZARARLI UV ŞİDDETİ
3. Sağlık Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) XENON
1. Sağlık Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) YTÜ - BİYOMEKATRONİK
2. Sağlık Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) İTÜ-MEMS
3. Sağlık Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) LABİBO
1. Ulaşım Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) HEXABRO’S 3
2. Ulaşım Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) YETKİN GENÇ
3. Ulaşım Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) ÇAPA BİLİM
1. Ulaşım Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) YTÜ - MAGLEV
2. Ulaşım Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) BURAKOD
3. Ulaşım Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) COUNTING SYSTEM

Yarışmada verilecek olan ödüller aşağıdaki gibidir:


İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI ÖDÜL MİKTARLARI

 

(AFET YÖNETİMİ , ENGELLİ DOSTU, SAĞLIK VE İLK YARDIM, SOSYAL İNOVASYON)

İLKOKUL VE ORTAOKUL SEVİYESİ

Birinci: 12.000 ₺

İkinci:  7.000 ₺

Üçüncü: 4.000 ₺

 

(AFET YÖNETİMİ , ENGELLİ DOSTU, SAĞLIK VE İLK YARDIM, SOSYAL İNOVASYON)

LİSE SEVİYESİ

Birinci: 12.000 ₺

İkinci:  7.000 ₺

Üçüncü: 4.000 ₺

 

(AFET YÖNETİMİ , ENGELLİ DOSTU, SAĞLIK VE İLK YARDIM, SOSYAL İNOVASYON)

ÜNİVERSİTE VE ÜZERİ SEVİYESİ

Birinci: 15.000 ₺

İkinci:  10.000 ₺

Üçüncü: 5.000 ₺

 

Yarışma Başvuru Formu (İleri Kategori) Güncelleniyor

Yarışma Başvuru Formu (Serbest Kategori) Güncelleniyor

Yarışmacılara Sağlanan Olanaklar

 • DENEYAP ŞUBELERİNDE PROJELERİNİ ANLATMA FIRSATI
  Milli teknoloji geliştirme yolunda eğitim gören genç nesillere geliştirdiğiniz projeleri anlatma ve onlara ilham olma fırsatı sağlanmaktadır.
   

 • MALZEME DESTEĞİ İLE PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRME FIRSATI
  Binlerce gencin projesine destek olmak için ön eleme aşamasını geçen takımlara toplamda 5 Milyon TL'nin üzerinde malzeme desteği sağlanmaktadır.
   
 • ULAŞIM / KONAKLAMA DESTEĞİ
  Finalist takımlara TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları için ulaşım/konaklama desteği sağlanmaktadır.
   
 • ÖDÜLLER
  TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları`nda  yarışıp dereceye girmeye hak kazanan takımlara 5 Milyon TL'nin üzerinde ödüller beklemektedir.

 • EĞİTİM KAMPI PROGRAMI
  Yürütücü kurum ve danışma kurulu üyelerinin katılımıyla finalist takımlara, projelerini destekleyecek eğitim programları düzenlenecektir.
   
 • SORU-CEVAP TOPLANTILARI
  Yürütücü kurum ve danışma kurulu üyelerinin katılımıyla yarışmacılara projeleri, yarışma süreci, değerlendirme kriterleri ve süreci hakkında danışma kuruluna sorular yönlendirebildiği fikir alış-verişleri yapılabilen toplantılar planlanacaktır.

 • STAJ İMKÂNI
  Türkiye’nin önde gelen teknoloji kurumlarında staj imkanları sağlanacaktır.
   
 • ULUSLARARASI YARIŞMALARA YÖNLENDİRME VE DESTEK PROGRAMLARI
  Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı tarafından yürütülen Teknolojinin Milli Takımları Destek Programı kapsamında takımlara uluslararası yarışmalardan haberdar etme, gerekli malzeme desteğini sağlamaktan ve ulaşım/ konaklama destekleri sağlanacaktır.

 • FİRMALARI TANIMA FIRSATI
  Türkiye’deki önde gelen teknoloji firmalarına Teknik Geziler düzenleyerek orada yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı sağlanmaktadır.
   
 • NETWORK KAZANIMI
  Teknik gezilerde ve birçok firmaya ev sahipliği yapan TEKNOFEST’te her alanda uzman kişileri tanıma fırsatı sağlanmaktadır.
   
 • FİRMALARDA İŞ VE MESLEK YAŞAMI HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK
  Teknik gezilerde iş ve meslek yaşamı hakkında uzman mühendisler ile birebir tanışma fırsatı ve sorular sorma imkanı sağlanmaktadır.
   
 • MOTİVASYON VE İLGİ ARTTIRMA
  Teknik gezilerde, teknoloji firmalarında çalışmış bilgi ve deneyime sahip kişilerden birebir tecrübelerini anlatma ve motivasyon arttırma fırsatı sağlanmaktadır.


   

Geçmiş Yıl Raporları

1-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI(Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi)PDR
2-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
3-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
4-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
5-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
6-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
7-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
8-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
9-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
10-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
11-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
12-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
13-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
14-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
15-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
16-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
17-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
18-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
19-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
20-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
21-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
22-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
23-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
24-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
25-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
26-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
27-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
28-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
29-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
30-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
31-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
32-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
33-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
34-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
35-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
36-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
37-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
38-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
39-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
40-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
41-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
42-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
43-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
44-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
45-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
46-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
47-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
48-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
49-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
50-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
51-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
52-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
53-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
54-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
55-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
56-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
57-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
58-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
59-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
60-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
61-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
62-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
63-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
64-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
65-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
66-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
67-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
68-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
69-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
70-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
71-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
72-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
73-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
74-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
75-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
76-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
77-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
78-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
79-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
80-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
81-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
82-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
83-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
84-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
85-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
86-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
87-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
88-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
89-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
90-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
91-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
92-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
93-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
94-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
95-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
96-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
97-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
98-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
99-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
100-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
101-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
102-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
103-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
104-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
105-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
106-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
107-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
108-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
109-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
110-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Lise Seviyesi
111-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
112-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
113-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
114-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
115-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
116-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
117-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
118-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
119-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
120-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
121-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
122-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
123-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
124-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
125-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
126-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
127-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
128-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
129-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
130-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
131-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
132-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
133-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
134-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
135-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
136-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
137-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
138-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
139-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
140-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
141-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
142-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
143-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
144-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
145-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
146-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
147-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
148-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
149-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
150-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
151-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
152-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
153-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
154-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
155-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
156-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
157-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
158-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
159-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
160-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
161-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
162-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
163-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
164-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
165-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
166-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
167-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
168-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
169-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
170-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
171-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
172-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
173-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
174-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
175-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
176-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
177-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
178-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
179-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
180-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
181-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
182-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
183-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
184-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
185-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
186-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
187-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
188-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
189-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
190-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
191-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
192-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
193-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
194-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
195-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
196-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
197-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
198-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
199-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
200-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
201-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
202-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
203-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
204-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
205-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
206-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
207-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
208-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
209-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
210-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
211-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
212-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
213-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
214-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
215-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
216-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
217-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
218-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
219-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
220-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
221-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
222-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
223-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
224-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
225-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
226-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
227-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
228-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
229-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
230-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
231-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
232-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
233-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
234-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
235-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
236-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
237-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
238-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
239-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
240-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
241-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
242-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
243-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
244-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
245-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
246-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
247-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
248-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
249-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
250-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
251-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
252-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
253-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
254-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
255-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
256-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
257-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
258-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
259-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
260-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
261-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
262-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
263-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
264-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
265-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
266-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
267-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
268-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
269-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
270-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
271-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
272-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
273-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
274-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Lise Seviyesi
275-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
276-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
277-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
278-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
279-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
280-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
281-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
282-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
283-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
284-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
285-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
286-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
287-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
288-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
289-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
290-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
291-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
292-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
293-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
294-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
295-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
296-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
297-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
298-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
299-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
300-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
301-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
302-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
303-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
304-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
305-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
306-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
307-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
308-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Engelli Dostu Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
309-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
310-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
311-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
312-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
313-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
314-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
315-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
316-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
317-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
318-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
319-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
320-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
321-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
322-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
323-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
324-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
325-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
326-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
327-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
328-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
329-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
330-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
331-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
332-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
333-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
334-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
335-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
336-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
337-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
338-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
339-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
340-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
341-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
342-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
343-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
344-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
345-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
346-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
347-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
348-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
349-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
350-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
351-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
352-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
353-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
354-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
355-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
356-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
357-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
358-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
359-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
360-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
361-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
362-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
363-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
364-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
365-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
366-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
367-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
368-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
369-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
370-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
371-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
372-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
373-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
374-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
375-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
376-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
377-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
378-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
379-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
380-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
381-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
382-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
383-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
384-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
385-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
386-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
387-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
388-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
389-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
390-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
391-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
392-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
393-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
394-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
395-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
396-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
397-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
398-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
399-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
400-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
401-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
402-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
403-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
404-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
405-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
406-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
407-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
408-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
409-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
410-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
411-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
412-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
413-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
414-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
415-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Lise Seviyesi
416-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
417-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
418-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
419-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
420-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
421-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
422-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
423-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
424-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
425-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
426-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
427-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
428-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
429-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
430-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
431-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
432-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
433-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
434-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
435-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
436-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
437-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
438-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
439-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
440-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
441-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
442-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
443-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
444-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
445-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
446-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
447-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
448-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
449-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
450-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
451-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
452-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
453-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
454-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
455-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
456-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
457-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
458-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
459-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
460-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
461-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
462-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
463-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
464-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
465-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
466-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
467-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
468-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
469-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
470-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
471-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
472-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
473-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
474-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
475-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
476-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
477-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
478-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
479-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
480-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
481-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
482-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
483-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
484-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
485-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
486-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
487-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
488-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
489-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
490-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
491-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
492-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
493-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
494-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
495-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
496-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
497-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
498-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
499-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
500-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
501-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
502-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
503-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
504-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
505-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
506-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
507-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
508-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
509-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
510-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
511-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
512-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
513-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
514-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
515-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
516-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
517-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
518-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
519-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
520-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
521-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
522-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
523-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
524-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
525-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
526-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
527-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
528-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
529-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
530-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
531-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi İlkokul/Ortaokul Seviyesi
532-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
533-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
534-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
535-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
536-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
537-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
538-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
539-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
540-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
541-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
542-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
543-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
544-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
545-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
546-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
547-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
548-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
549-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
550-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
551-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
552-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
553-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
554-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
555-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
556-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
557-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
558-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
559-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
560-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
561-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
562-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
563-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
564-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
565-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
566-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
567-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
568-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
569-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
570-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
571-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
572-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
573-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
574-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
575-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
576-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
577-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
578-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
579-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
580-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
581-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
582-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
583-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
584-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
585-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
586-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
587-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Lise Seviyesi
588-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
589-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
590-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
591-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
592-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
593-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
594-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
595-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
596-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
597-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
598-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
599-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
600-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
601-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
602-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
603-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
604-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
605-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
606-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
607-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
608-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
609-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
610-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
611-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
612-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
613-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
614-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
615-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
616-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
617-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
618-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
619-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
620-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi
621-İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI (PDR) Sosyal İnovasyon Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviyesi

1-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
2-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
3-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
4-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
5-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
6-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
7-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
8-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
9-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
10-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
11-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
12-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
13-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
14-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
15-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
16-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
17-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
18-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
19-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
20-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
21-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
22-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
23-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
24-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
25-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
26-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
27-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
28-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
29-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
30-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
31-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
32-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
33-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
34-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
35-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
36-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
37-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
38-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
39-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
40-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
41-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
42-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
43-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
44-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
45-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
46-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
47-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
48-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
49-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
50-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
51-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
52-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
53-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
54-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
55-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
56-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
57-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
58-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
59-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
60-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
61-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
62-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
63-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
64-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
65-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
66-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
67-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
68-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
69-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
70-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
71-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
72-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
73-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
74-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
75-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
76-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
77-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
78-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
79-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
80-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
81-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
82-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
83-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
84-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

1-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
2-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
3-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
4-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
5-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
6-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
7-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
8-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
9-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
10-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
11-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
12-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
13-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
14-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
15-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
16-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
17-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
18-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
19-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
20-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
21-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
22-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
23-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
24-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
25-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
26-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
27-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
28-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
29-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
30-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
31-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
32-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
33-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
34-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
35-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
36-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
37-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
38-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
39-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
40-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
41-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
42-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
43-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
44-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
45-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
46-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
47-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
48-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
49-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
50-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
51-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
52-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
53-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
54-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
55-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
56-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
57-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
58-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
59-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
60-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
61-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
62-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
63-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
64-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
65-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
66-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
67-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
68-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
69-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
70-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
71-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
72-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
73-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
74-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
75-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
76-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
77-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
78-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
79-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
80-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
81-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
82-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
83-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
84-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
85-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
86-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
87-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
88-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
89-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
90-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
91-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
92-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
93-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
94-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
95-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
96-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
97-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
98-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
99-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
100-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
101-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
102-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
103-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
104-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
105-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
106-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
107-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
108-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
109-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
110-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
111-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
112-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
113-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
114-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
115-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
116-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
117-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
118-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
119-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

1-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
2-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
3-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
4-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
5-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
6-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
7-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
8-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
9-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
10-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
11-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
12-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
13-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
14-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
15-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
16-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
17-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
18-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
19-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
20-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
21-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
22-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
23-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
24-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
25-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
26-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
27-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
28-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
29-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
30-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
31-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
32-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
33-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
34-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
35-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
36-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
37-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
38-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
39-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
40-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
41-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
42-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
43-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
44-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
45-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
46-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
47-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
48-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
49-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
50-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
51-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
52-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
53-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
54-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
55-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
56-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
57-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
58-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
59-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
60-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
61-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
62-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
63-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
64-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
65-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
66-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
67-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
68-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
69-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
70-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
71-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
72-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
73-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
74-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
75-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
76-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
77-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
78-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
79-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
80-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
81-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
82-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
83-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
84-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
85-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
86-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
87-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
88-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
89-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
90-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
91-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
92-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
93-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
94-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
95-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
96-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
97-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
98-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
99-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
100-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
101-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
102-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
103-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
104-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
105-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
106-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
107-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
108-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
109-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
110-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
111-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
112-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
113-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
114-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
115-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
116-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
117-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
118-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
119-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
120-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
121-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
122-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
123-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
124-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

Yarışma Videoları


Teknofest 2021 Uluslararası İnsansız Hava Aracı Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Uluslararası İnsansız Hava Aracı Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar

Teknofest 2021 Liselerarası İnsansız Hava Aracı Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Liselerarası İnsansız Hava Aracı Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar

Teknofest 2021 Roket Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Roket Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar

Teknofest 2021 Jet Motor Tasarım Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Jet Motor Tasarım Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar

Teknofest 2021 Liselerarası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Liselerarası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar