Duyurular

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 ROKET YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Roket Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 YAPAY ZEKA YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Yapay Zeka Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 ROBOTİK FETİH 1453 YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Robotik Fetih 1453 Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 UÇAN ARABA TASARIM YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Uçan Araba Tasarım Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 ROBOTAKSİ BİNEK OTONOM ARAÇ YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 TURBOFAN MOTOR TASARIM YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Turbofan Motor Tasarım Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 MİNİJET RADYAL KOMPRESÖR TASARIM YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Minijet Radyal Kompresör Tasarım Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 SÜRÜ İHA YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Sürü İHA Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 SAVAŞAN İHA YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Savaşan İHA Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİLER YARIŞMASI / ULAŞIM KATEGORİSİ FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması / Ulaşım Kategorisi'nde finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİLER YARIŞMASI / SAĞLIK KATEGORİSİ FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması / Sağlık Kategorisi'nde finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİLER YARIŞMASI / EĞİTİM KATEGORİSİ FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması / Eğitim Kategorisi'nde finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİLER YARIŞMASI / ÇEVRE KATEGORİSİ FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİLER YARIŞMASI / ÇEVRE KATEGORİSİ FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİLER YARIŞMASI / AFET YÖNETİMİ KATEGORİSİ FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİLER YARIŞMASI / AFET YÖNETİMİ KATEGORİSİ FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

TEKNOFEST İstanbul 2019 İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması FİNAL SONUÇLARI açıklanmıştır

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması'nda finale kalıp yarışan bütün takımlarımızı tebrik ederiz. İleri ve Temel Seviye...

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 YAPAY ZEKA YARIŞMASI FİNALİST TAKIMLARI

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Yapay Zeka Yarışması Finalistleri aşağıdaki gibidir. Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 İNSANSIZ SUALTI SİSTEMLERİ YARIŞMASI FİNALİST TAKIMLARI

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması Finalistleri aşağıdaki gibidir. Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 ROBOTİK FETİH 1453 YARIŞMASI FİNALİST TAKIMLARI

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Robotik Fetih 1453 Yarışması Finalistleri aşağıdaki gibidir. Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL 2019 SAVAŞAN İHA YARIŞMASI FİNALİST TAKIMLARI

Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali SAVAŞAN İHA Yarışması Finalistleri aşağıdaki gibidir. Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL Robotaksi Binek - Otonom Yarışması KTR Sonuçları Açıklanmıştır

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Robotaksi Binek - Otonom Yarışması Kritik Tasarım Raporu Sonuçları açıklanmıştır. Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL Yapay Zeka YARIŞMASI Kritik Tasarım Raporu Sonuçları açıklanmıştır

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Yapay Zeka Yarışması Kritik Tasarım Raporu Sonuçları açıklanmıştır. Takımların almış oldukları puanlar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL SAVAŞAN İHA Yarışması KTR Sonuçları açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) SAVAŞAN İHA Yarışması Kritik Tasarım Raporu Sonuçlarına göre takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST 2019 Turbofan Motor Tasarım Yarışması Ön Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Turbofan Motor Tasarım Yarışması'nın ilk aşama sonucunda takımların almış oldukları...

TEKNOFEST 2019 Roket Yarışması Kritik Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Roket Yarışması Alçak....

TEKNOFEST Yapay Zeka Yarışması Ön Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Yapay Zeka Yarışması Ön Tasarım Raporu aşamasını sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST Robotik Fetih Yarışması Ön Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Robotik Fetih Yarışması Ön Tasarım Raporu aşamasını sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması Ön Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) İnsansız Su Altı Sistemleri Yarışması Temel ve İleri Kategori’de Ön Tasarım Raporu aşamasını sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

SAVAŞAN İHA YARIŞMASI ÖN ELEME SONUÇLARI

Ön eleme sonuçları ve maddi destek almaya hak kazanan takımlar açıklandı.

Teknofest 2019 Savaşan İha Yarışması’nın Başvuruları Açıldı!

TEKNOFEST 2019 SAVAŞAN İHA YARIŞMASI’NIN BAŞVURULARI AÇILDI! Büyük ödül 250 bin TL. TEKNOFEST 2019 Savaşan İHA Yarışması’nda yer almak için son başvuru tarihi 31 Ocak 2019!

Teknofest 2019 Roket Yarışması Başvuruları Açıldı!

TEKNOFEST 2019 hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl uluslararası katılımcılara da açık! Son başvuru tarihi 28 Şubat 2019.

Teknofest 2019 Roket Yarışmasının Motor Katalogları Yayınlanmıştır.

TEKNOFEST 2019 Roket yarışmasının motor katalogları yayınlanmıştır. Takımların, roket tasarımlarını katalogtan seçecekleri motorlara göre yapmaları gerekmektedir.

Teknofest 2019 Teknoloji Yarışmaları Başvuruları Açıldı!

TEKNOFEST 2019 Teknoloji Yarışma Başvuruları Açıldı. Yapay Zeka’dan Uçan Araba’ya; Otonom Sistemlerden Uzay Teknolojileri’ne birçok farklı alanı içeren toplam 2 Milyon TL’ye varan..

Deneyap Teknoloji Atölyeleri

Geleceğin Teknoloji Yıldızları Belirleniyor! Deneyap Teknoloji Atölyeleri, tüm ülkede teknoloji üretecek ortaokul ve lise öğrencilerine hizmet vermek üzere hazırlanıyor. 4., 5., 8., 9. Sınıf öğrencileri ile lise hazırlık öğrencileri...

Teknofest'e Başvuru Yağdı…

Türkiye'nin en büyük teknoloji buluşması TEKNOFEST'in ilk yılında ulaştığı başarı ve gençler arasında yarattığı heyecanla teknoloji yarışmalarına başvurular geçen yıla göre ciddi artış gösterdi.