TEKNOFEST 2021 Roket Yarışması Final Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 Roket Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Roket Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 53079 Eryurt 571,75
2 31685 Kapsül Ekinoks Roket Takımı 406,94
3 52254 Doğan Roket Takımı 400,07
4 37147 Kızkaçıran Roket Takımı 396,02
5 72051 Hafız İHO Steam Roket Takımı 382,08
6 36102 Galaxy Roket Takımı 378,53
7 67220 Versiyon 6 366,07
8 58575 AETHER ROKET TAKIMI 356,58
9 36431 Eylemsiz 1011 354,78
10 43245 Pusula Roket Takımı 350,28
11 35847 Merkez Roket Takımı 350,14
12 38467 Anka Roket Takımı 346,22
13 66527 KARoket 328,56

 

 

Orta İrtifa Kategorisi

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 66885 TANYELİ ROKET TAKIMI 933,85
2 75472 İPEK YOLU ROKET TAKIMI 845,69
3 52691 Hazar Orta İrtifa 835,36
4 74501 MBK EAGLES ROKET TAKIMI 763,37
5 44077 GÖKOVA ROKET 735,48
6 29880 BÜRKÜT ROKET TAKIMI 722,54
7 56958 Türkkuşu Roket Takımı 696,12
8 64154 SİMURG ROKET TAKIMI 441,55
9 36833 Kapsül Yörünge Roket Takımı 415,47
10 37183 Aphelion 403,59
11 55282 Cukurova Rocketry 401,86
12 57713 Airborn Roket Takımı 399,97
13 74301 TTurks Gen-3 394,51
14 69010 METU ICARUS 391,98
15 58012 Hürkuş Roket ALFA Takımı 391,62
16 62610 ROTA Roket Takımı 390,57
17 43904 CreAtiny Roket Takımı 390,05
18 29775 Horizon 3000 Roket Takımı 388,51
19 63887 Marmara Dynamics 387,2
20 29614 HÜR-FEZA 383,47
21 62263 YILDIRIM ROKET TAKIMI 383,04
22 76406 MBK KUZGUN ROKET TAKIMI 378,87
23 57048 Hürkuş Roket BETA Takımı 376,3
24 76944 HAFIZ İHO STEAM ROKET TAKIMI 375,66
25 49258 ÇAĞDAŞ ROKET TAKIMI 375,14
26 69019 SİMURG HAVACILIK TAKIMI 374,58
27 49794 ST Focount Roket Takımı 371,3
28 60319 Gazi Roket Takımı 367,97
29 58046 Erciyes Roket Takımı 366,59
30 53741 NEO AEROSPACE TEAM 364,93
31 53792 Marmara Teknoloji Takımı 364,25
32 46633 1,5 ADANA MERGEN 364,17
33 40650 Lavira Roket Takımı 364,03
34 38236 Kasırga Roket Takımı 362,64
35 53981 Hacettepe Roket Takımı 361,96
36 69239 Gazi Uzay | Roket 361,12
37 72077 Yıldız Roket Orta İrtifa 360,42
38 47537 ETERNAL 359,03
39 44756 Saraç Roket Takımı 357,83
40 74656 Hangar Roket Takımı 355,53
41 58420 Marmara Havacılık ve Roket Sistemleri 354,9
42 51594 MPGK-ROKET 349,25
43 48057 İstikbal 344,34
44 52212 Öktem 331,77
45 69144 ATLANTİS-II 328,78
46 56022 UZİNOVA 325,81
47 66544 Lupus Roket Takımı 324,48
48 39146 Supernova Rocket Team 321,24
49 72388 Lagari Thrust Orta İrtifa Roket Takımı 319,84
50 56029 Samsun Üniversitesi Roket Takımı 319,68
51 38556 PRUSA ROKET TAKIMI 314,17
52 48651 ŞAHİN ROKET TAKIMI 305,97

 

 

Yüksek İrtifa Kategorisi

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 31336 1.5 Adana - WOF 908,08
2 38521 Genç Mimar Sinan Vefa Roket Takımı 866,59
3 60927 Samsun Roket Takımı 692,33
4 60017 TRoket 691,93
5 30745 Kapsül Yörünge Roket Takımı 416,58
6 72174 Yıldız Roket Takımı 410,8
7 47668 Atalay Roket Takımı 401,01
8 69685 Atlantis 400,11
9 46293 Kayra Roket Takımı 370,87
10 80369 KGT 326,94

 

 

Zorlu Görev Kategorisi

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 46610 Hazar 418,53
2 57792 YTÜ Sitare 382,58
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-10-15