TEKNOFEST 2021 Tarım Teknolojileri Yarışması Final Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 Tarım Teknolojileri Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Tarım Teknolojileri Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 68996 MezzoMorto TARTEK 92,43
2 58917 Börü Takımı 91,27
3 56164 RoboPAL-Tarım 90,88
4 43227 Cassiopeia 90,40
5 72454 Science Bridge 89,75
6 76625 ATAKUM BİLSEM: GENÇ DEHA 89,20
7 38061 Magnet 89,20
8 50013 Lux Aeterna 89,00
9 78716 Romulus 88,58
10 47233 BilsemX 88,57
11 50453 hydra 88,52
12 45477 TeknoFinduk 88,50
13 56968 MAGNESERA 88,48
14 37846 MOONTİGER 88,32
15 49486 Gazera 88,07
16 50075 ROBİGO 87,97
17 70784 ŞAHİNBEY BİLİŞİM YILDIZLARI 85,37
18 51254 Makine Tasarım 85,13
19 72679 HFT Tekno Team 84,53
20 48394 TAİL 84,27
21 79009 DEMETER 83,57
22 38472 TEKNO TARIM TAKIMI 83,02
23 64437 MEC ROBOTİK TAKIMI 82,93
24 72653 TOGULAND 82,50
25 53076 HSY-1 Bilişim 81,37
26 71386 eggcellent 80,98
27 67948 Özge Drone Team 80,75
28 53616 Giksi 80,57
29 55812 Azot Bakterileri 78,93
30 37455 UYGURLAR 33,52

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 59198 DEMETER 87,30
2 40489 FIRATVET 87,22
3 59489 Genç Makers 85,57
4 67869 Cezeri 84,85
5 58374 Marsera 83,43
6 65625 1E4A 83,00
7 79392 Bammy 82,53
8 66902 Harvesting Techno Team 82,20
9 29678 SPARK 82,20
10 37879 Saka Teknoloji Takımı 81,47
11 37950 Farmingo 81,42
12 64633 Alphecca 80,38
13 56425 teXera 80,25
14 71086 BTU MAHSULDAR 79,88
15 52907 TarsusTeknolojiTakımı 78,63
16 69594 PastiBisa 78,62
17 80789 Yoldaki Mühendisler 78,62
18 51557 ORET-Tarımsal İKA 78,35
19 70416 Diji-DOM 77,83
20 29869 AWAXEN 77,73
21 63329 STARKİNG 77,70
22 69478 Hayal team 75,88
23 71178 Göksu Tarım 75,85
24 80471 Abiseka 75,58
25 45510 RoseChampionship 75,48
26 78930 BTU ATIFET 75,22
27 58381 Space Robotics 75,20
28 74741 HAVATAR 74,55
29 58701 Terminus 73,68
30 66690 GREEN NANOMATES 72,62
31 83239 EXperttarım 72,22
32 46393 VECHÜR İNARO 72,05
33 72907 PYT 71,50
34 69425 GAZİ DESENG 71,47
35 71085 BTU AGDEV 70,80
36 65244 EM-agri 69,70
37 62999 Perseverance 68,97
38 70173 İTÜ Autobee 60,88
39 58095 Azerbaijan AgroDrone 31,18
40 72886 SKY Tarım 30,90
41 64805 RAGRIBOT 30,87
42 71155 GÖKYILDIZ-TARIM 30,77
43 39982 KARA DİMRİT 29,52
44 68447 HIDROTARTEK 28,60
45 73871 HARMONİ TEKNOLOJİ TAKIMI - 2 27,33
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-10-09