TEKNOFEST 2021 Çevre ve Enerji Teknolojileri Yarışması Final Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 çevre Ve Enerji Teknolojileri Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Çevre ve Enerji Teknolojileri Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 54421 Ekoloji Elçileri 87,87
2 74201 turn-a 84,50
3 39913 Duyarlı_Genç 84,10
4 70149 Peanut 83,48
5 37482 Abartısızlar Çevre Ve Enerji 6 82,80
6 32692 Kompostör 82,45
7 74047 HIYUCAN 82,05
8 51535 MostemRai 81,93
9 54141 BİOGES 81,77
10 70400 ÇILGIN KODLAR 81,20
11 55145 DEN-TEZ GOP 81,07
12 53154 SolarLab 79,83
13 50917 Enka_Tasarım & Maker 79,77
14 45741 GÖKTÜRKLER 79,13
15 74023 Biyosfer 78,70
16 74480 MET0 78,27
17 80118 ENVİRONMENT CHANGERS 77,97
18 32148 FLL AKADEMİ 77,70
19 52153 Hidro Aktif 76,20
20 53456 RADIATION SHIELDS 75,95
21 64898 FEYZAKKUM 75,85
22 57507 Sıfır atık 2 75,37
23 60272 CAN 2020 74,77
24 53089 Su Dünyası 74,55
25 53124 Biyo-Terziler 74,22
26 44758 Plastikten Doğaya Geri Dönüş 74,18
27 47727 Hızlı ve Moringalı 73,92
28 55450 Elektriksiz ve Ateşsiz Isıtma Yapanlar 73,70
29 69339 YKFL_KOI 73,50
30 67593 Digital Angels 73,47
31 44044 AUGUSTA 72,62
32 44471 BAGx 72,43
33 74185 ACI Robotik 72,23
34 58568 el-ku-su-mo (ELEKTRONİK KUMANDA SUPAPLI MOTOR) 71,70
35 71609 Hidrojen Gücü 71,67
36 53863 ÇAY EML ROBOTİK VE KODLAMA TAKIMI 71,50
37 49269 NANOZET 71,50
38 72343 Waterbenders 70,90
39 77900 Tekden Eğitim 70,50
40 48299 Syzygium aromaticum 69,63
41 79697 Yalova Atatürk Bilsem Malzeme Bilimi Takımı 67,83
42 46356 GREEN VICTORY 67,63
43 62250 KİMYA42 67,47
44 62629 NiCe 67,43
45 62273 KİMYA42 67,03
46 32255 PICO-S-AIR 66,70
47 80771 nun 66,13
48 78192 Remus 65,77
49 54130 Iris 64,63
50 42761 HARSİV23 64,57
51 50222 Techno Raiders 62,20
52 74313 Teknolog 61,47
53 55598 Tulpar 60,12
54 74454 UAIC (Üsküdar Artificial Intelligence Club) Çevre Ve Enerji Teknolojileri 33,97
55 69386 Fungo Plastica 33,17
56 71292 Eco Team 32,55

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 44997 ITU BEES R&D TEAM 92,47
2 66850 ProLiS 91,85
3 45011 ITU BEES R&D TEAM 86,85
4 57211 ESTÜ-Greencycle 85,70
5 52142 VORTEX 84,67
6 81593 Dü-Energy 84,55
7 66975 BIOSOLVER 84,10
8 41273 Die KESTUKON 84,02
9 73748 Percount 80,37
10 43420 BİYOWATT 79,77
11 58509 BiTieMeS 79,33
12 51894 NANOGAZİ 79,33
13 70230 AlgalTech 79,27
14 59547 Green Chemistry Fıbers 79,05
15 47070 KTUN CHEMENG 78,60
16 71490 Smart-Team 77,55
17 55905 Zerre 77,47
18 68083 BTÜ BETASMART 77,40
19 47007 MEDSIS 77,30
20 75622 BioNut 76,57
21 49389 AsUniSer 76,33
22 78746 2021 Deniz Yıldızı 75,73
23 49722 Çerkezköy Crack your ReCycle 75,70
24 71530 PROJEKTÖR 75,43
25 66266 ORBİTAL-06 75,37
26 69346 RAFTEK 75,15
27 65737 MPGK-TTR 73,47
28 76323 Aether 68,30
29 68263 OMÜ SET 34,20
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-10-09