TEKNOFEST 2021 Akıllı Ulaşım Yarışması Final Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 Akıllı Ulaşım Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Akıllı Ulaşım Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 82169 ESBİLSEM ERGÜN 90,55
2 52700 Yolumuz75 89,20
3 50081 B&B 89,05
4 45110 KODBOY 88,20
5 44715 TEKNOBEST 87,85
6 30353 YOL GÖSTEREN 87,15
7 37181 GSK MAKER 85,70
8 50739 NAYİNO ALTINŞEHİR 83,95
9 46016 Demirkent Robotik Rob3 83,80
10 58355 Parmak İzi 83,30
11 70874 CAMTEAM 81,10
12 66065 Ergene Slikon Vadisi 81,10
13 48601 Genç Çınarlar 80,55
14 42237 A01 OSMANİYE YILDIZLARI 80,15
15 68265 Teknologlar 79,20
16 54143 Connect Tech H-8 78,30
17 46233 ROBEST HUMANOID 78,25
18 69811 TAKIM YİĞİT 77,85
19 44468 Tekno_Hatip 77,70
20 75019 TRAFİK AVCILARI 77,05
21 33621 ÇOMAKLI İLKOKULU 76,80
22 69672 ÖmreBedEl 75,85
23 44209 ÇELİK AZİM 75,35
24 61087 Gök_Su 75,10
25 73527 göktürk 74,95
26 37196 GÜVENLİK EKİBİ 73,90
27 50354 SMART TECHNOLOGY 72,95
28 81509 Singularity 72,25
29 48606 ŞAHİNBEY DENEYAP ÇÖZÜMPERESTLER 70,80
30 78333 ZEPDRONE TEAM 70,60
31 73361 Hezarfen 70,40
32 53194 INFINITE TECHNOLOGY 70,40
33 61174 The Rising Stars 68,15
34 49976 AUSOURCE 59,70
35 49014 POTTERS 54,05
36 54396 NARLISARAY ROBOTICS 33,15

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 54567 VuslaT 92,22
2 39384 TEKNO UZMANLAR TAKIMI 88,93
3 39637 FETİHBİKE 88,68
4 74945 CARE TECH 85,37
5 53705 Kalkan 85,18
6 61265 ROBOKOD BUCA BumeranG 83,60
7 47504 HEALTHY WAY 83,50
8 62499 SAVERS 83,48
9 69007 RATEK 83,08
10 66804 Acar 80,63
11 30099 SDAL ROBOTICS MOBILITY 80,52
12 42503 MARTILAR-F 79,75
13 69931 YEAL 78,75
14 38085 AKYOLCU 76,97
15 44113 TEAM S.O.R 75,55
16 46197 ForceKaynarca 75,53
17 67556 ROBOGOSB 75,33
18 44790 ANTARES 75,15
19 62304 Tahayyül 74,98
20 48218 İ-teKno 74,77
21 75035 Plutonium 73,75
22 38730 ATOM KARINCALAR 73,43
23 49704 UKAR 73,27
24 44231 SEO21 72,48
25 78553 ONECLASS 72,08
26 62638 Esenler Teknoloji Takımı 70,67
27 41834 MOTOR33 BİLSEM 70,42
28 48217 GELECEĞE DOĞRU 69,93
29 56523 DereliRoad 69,25
30 55951 Gyra X 68,60
31 48356 sizoFYS #CODİNG 68,02
32 39049 intelligence hunters 66,50
33 38976 Şahinbey TobbFen NovelTekno 66,47
34 75723 Tech Spectrals 66,17
35 49874 A09 OSMANİYE AHMET CEVDET PAŞALILAR TAKIMI 66,07
36 59006 GELECEĞİ TASARLAYANLAR 65,37
37 52253 Atılganlar 63,23
38 70338 M. Poyraz COŞAR 63,22
39 50301 Team Vega 34,25
40 51923 AKTİF TAŞIMA 32,65
41 48978 KAPTANLAR 31,75

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 73019 YTU MAGLEV 85,67
2 69443 RACLAB Intelligent Traffic Control 83,90
3 66476 KMT 80,00
4 40337 SEFİNE AR-GE 77,53
5 75304 EVSTEK 76,77
6 82481 YTU MAGLEV 76,25
7 61515 Smart 75,28
8 49171 Atatürk Üniversitesi Akıllı Ulaşım Sistemleri-AtaAUS Takımı 74,75
9 71134 BTU-MATTMECH 74,00
10 75220 Zeytin 72,60
11 69440 AYKAR 72,03
12 37139 GENÇ STEM TEAM 70,70
13 71157 Soma MYO 70,70
14 73503 Tech-CUR 70,67
15 65220 hayalet bariyer 68,37
16 62675 Bistek 67,70
17 74670 OptimaPrime 67,63
18 64722 LİMONX 66,00
19 58928 VACILANDO 65,75
20 73245 Ozikstra 64,70
21 48460 YOLDAKİ TEHLİKELER 63,90
22 68750 GISMS 63,70
23 38947 FURER 62,40
24 39992 MUHTEŞEM İKİLİ 62,35
25 53785 Tîr-i Baran 1.0 62,07
26 74013 HENDESETÜL CEZERİ 61,43
27 36578 DOU ÇELEBİ 61,00
28 55144 HARRAN UNIVERSITY AUTONOMOUS VEHICLE WORKING GROUP 57,85
29 69603 Commodum 56,35
30 79877 Doubletech 31,55
31 71794 PALİMPSEST 31,27
32 29908 Efeler Takımı 30,30
33 66586 Ökten 29,40
34 29686 SALTUĞ 29,32
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-10-09