TEKNOFEST 2021 Eğitim Teknolojileri Yarışması Final Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 Eğitim Teknolojileri Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Eğitim Teknolojileri Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 62657 STEM BİLİM 96,22
2 54454 Zile Gençlik Merkezi 6 (ZGM-6) 94,97
3 72046 HAREZMİ 92,55
4 49353 KODLAİN 92,1
5 45109 GENÇ GİRİŞİMCİLER 90
6 44096 NP-6Nokta 88,65
7 60093 Gizemli Medya Kaşifleri 88,47
8 64653 TAKIM YILDIZLARI 86,98
9 78968 abakus 86,95
10 36379 ELEMENTA'L 86,87
11 44802 e# team 86,25
12 63930 Ekip89 86,23
13 57830 Mamure Tekno 86,02
14 45146 MucitiM 85,82
15 30010 Çetin Kızlar 83,73
16 64277 HİJYEN ELÇİLERİ 83,47
17 72759 TeknoMat 83,23
18 45552 Ares Steam 83,2
19 54752 MUHTEŞEM İKİZLER 82,98
20 73394 GÖKBÖRÜ 82,83
21 42712 3-E English Group 82,58
22 44518 Matematik Yolcuları 82,58
23 37766 Kitap Dostları 82,1
24 71998 ENGELSİZ EĞİTİM TAKIMI 81,83
25 39092 AY-TEAM 81,7
26 47902 KİTAP KURDU 81,43
27 37812 DOĞA GÖNÜLLÜLERİ 8M7B TAKIMI 81,43
28 54231 OneyBilsem 81,28
29 75008 ARMUSEUM 80,8
30 62660 teknokids 80,23
31 68472 bay_yardımsever 80,1
32 53310 Mini Dahiler İş Başında (Zile GM 8) 80,1
33 51211 Bilişim Avcıları 79,63
34 74594 KOD DAHİLERİ 79,58
35 46883 IOT SAKARYA 79,53
36 62648 ENDERUN 79,15
37 53621 Akıncılar 79,03
38 41853 Serefina 76,97
39 45791 BRAİLLE TEAM 76,83
40 43929 Tekno-Sio 76,73
41 44219 Okur Gezer 75,93
42 64105 Niğde GSB-1 75,9
43 64187 Girls For Favour 75,75
44 63706 Halisdemir27 75,63
45 77772 Bil-Tek-Tim 75,25
46 49637 GİZLİ CEVHERLER 75,08
47 45375 TEKNODEĞER TEAM 74,9
48 67745 Gazi Destek 74,67
49 71632 SANTEAM 74,13
50 81153 Kuzgun URİ 73,65
51 72994 ŞEHİTKAMİL EĞİTMENLERİ 73,65
52 82211 Rain Of Succes 73,18
53 78259 Mahallenin Muhtarları 73,07
54 68668 tecnoKaratay 72,95
55 71063 BirİZ 72,07
56 53546 Mucit İkizler 71,28
57 79135 SarTech 71,17
58 44546 DREAM MACHINE TEAM 69,72
59 52303 YAŞAR PAŞALI 1 69,05
60 76152 MÜZEDEKİ ÜÇLÜ 67,12
61 74955 SEYYAH 0
62 63762 ŞAHİNBEY DENEYAP MÜZİKAL GENÇLİK 0
63 47122 The Bone 0

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 37828 UHub 92,22
2 53848 ASIMIN NESLİ YILDIZ TAKIMI 92
3 66406 TEKNOGIRLS 91,27
4 41115 TeknoSoft 90,62
5 50555 LAUTECH 89,72
6 58520 ENKAtron 87,98
7 57641 WebVerse 87,83
8 73530 MindGamers 87,07
9 55285 SANALART 86,67
10 54828 Meandros 86,1
11 43352 SEYYAHLAR 84,37
12 47078 Alfa Centauri 84,15
13 76105 CBStudios 83,53
14 47416 Seferihisar Semiha İrfan Çalı MTAL A TAKIMI 81,67
15 68727 Timedistort 81,55
16 56787 METİS 81,47
17 73988 Ş.K.DOĞANAY-2 79,45
18 60711 EnkaTRino 79,13
19 58459 RENK TAKIMI 78,87
20 47235 İnovasyon 76,1
21 48038 INEFFABLE 75,38
22 52595 Arktos 74,92
23 72268 SCIENCE BRIDGE 74,42
24 83090 TEDRESA ARGE 73,82
25 62233 Takım Gazi 71,5
26 68776 Smart Inventions 71,5
27 50933 Servi Bilişim Takımı 2021 69,45
28 44411 TADES 69,15
29 45441 GÖKBÖRÜ-NSL 65,57
30 50177 Hydra 63,27
31 66672 Seminet 63,12

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 81313 Dü-StemKodLab 85,08
2 68087 MEDAR 85,01
3 71978 Sağlık Kahramanları 84,48
4 80518 Mavi Işık 83,83
5 79094 Nöbetçi-2 83,73
6 49425 Okuloskop 83,43
7 45685 HOLOCHECK 83,22
8 63284 MobiKit 82,7
9 65733 HANGAR DENE VE YAP 82,69
10 46765 Şeklen Formül TK 81,98
11 29769 İZMİR ROBOTİK ARGE 81,03
12 81477 Dü-AgriTech 80,72
13 54637 Eğitim Ordusu 79,55
14 65665 Beyin Gücü 79,35
15 46516 Karaka 79,12
16 48512 Kocahasanlı Team 79,05
17 45663 Adıyaman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 78,18
18 65464 ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ ENERJİ TAKIMI 77,53
19 55216 S-EYE 77,18
20 44381 ORBOTEK 76,26
21 60597 Edu YuSi 75,25
22 29659 iSTE RobOtizm 75,2
23 62734 EğiTeam 75
24 53920 Teknotağ 73,62
25 53026 DİJİTİM 72,7
26 68643 MÜON YOLCULARI 72,13
27 73143 Mass of Imaginary 71,33
28 72631 DUMLUPINAR 69,13
29 56780 FutureLAB 68,33
30 57186 Alpha Centauri 68,12
31 64844 ENDÜSTRİYEL KORSANLAR 5.0 67,84
32 72650 SİS (Sürdürülebilirlik İçin STEM) 66,82
33 43967 Kod48 66,58
34 73092 Graduate 4.0 66,37
35 40166 Distek 66,08
36 37835 parmakGöz 64,37
37 62267 Gelecek Yolcuları 63,74
38 69833 Ufuk Takımı 63,42
39 79844 YCS-TEAM 63
40 56989 EDUNEERING TEAM 61,93
41 43552 ARF 59,73
Tüm yarışmacılarımıza emeklerinden ötürü teşekkür ederiz.

 

 

Tarih: 2021-10-09