TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sağlık ve ilk Yardım Kategorisi Final Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sağlık Ve İlk Yardım Kategorisi Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sağlık ve ilk Yardım Kategorisi Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 75440 Kod Vadisi 95,00
2 71449 Kalekod 84,05
3 71972 HAZEL 83,25
4 47698 ŞAHİNBEY DENEYAP ŞİFA TAKİPÇİLERİ 83,20
5 53022 MASKELİ İKİZLER 82,85
6 74191 İyilik Perileri 82,15
7 67780 SNKTEAM 82,15
8 55360 SNK AI Team 81,40
9 68673 TAKIM S.O.S. 80,25
10 67067 COBC-CERRAHİ ASPİRATÖRLERİ 79,95
11 49240 TURUNCU KORSANLAR 79,65
12 70278 Gelecek Beyinler 79,45
13 46819 TEKNO-SAĞLIK 79,05
14 46899 IOT SAKARYA 78,60
15 80149 KCTECHNO 78,50
16 45729 ŞAHİNBEY DENEYAP ZAMANE BİLİMCİLERİ 78,20
17 70954 HKS 78,05
18 43901 TULPAR SAĞLIK- SU 77,90
19 46408 HİJYEN TÜNELİ 77,85
20 81445 KAYAN YILDIZLAR 77,60
21 55457 ERÇE2011 77,60
22 43752 AYA BAK 76,50
23 43095 TULPAR SAĞLIK-RAF ÖMRÜ 76,00
24 51114 HAYAT IŞIĞI 75,90
25 44370 NP-BUĞUTEAM 75,85
26 29910 KODLABAFRA-2 75,65
27 74596 Hızlı Kaplumbağalar 75,05
28 65652 GRUP EKLEM 74,80
29 82270 DOĞRU OTURUŞ 74,10
30 70786 C-Energy+ 73,95
31 46418 TURHAL DİJİTAL SAYFA 73,93
32 64675 SAĞLIKLI KAL 73,55
33 53371 ŞİFAZEN TAKIMI 73,40
34 62962 Anti-plastics 72,85
35 69939 bilimin mucit sultanları 72,55
36 74465 HAYMEDO SHNKY 72,35
37 32740 Göktemren 72,15
38 72405 Avicenna 72,00
39 48130 RAFADAN TAYFA 71,95
40 79638 CAN 71,55
41 79052 Unity 71,50
42 52102 ECZAP 71,40
43 68801 İLKADIM 70,70
44 74316 YEŞİL YILDIZLAR 70,02
45 71099 Kod 24 69,85
46 77707 GO GİRL 69,65
47 52467 TeknoMahir 68,35
48 48680 Şahinbey Deneyap 3 M 67,70
49 34075 ÖZDEMİROĞLU İHO 2 65,60
50 49898 SİBER OKÇULAR 62,55
51 79653 LITU 60,77
52 79242 3eller 58,55
53 73446 GENÇ VİZYON 34,75
54 45436 MAYÖZ 34,65

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 68684 Ahi Yunus Emre 90,10
2 68449 ADAxy 85,40
3 77519 Kaiden Team 82,65
4 70190 Taurus 81,85
5 72949 YEŞİLYURT 81,55
6 44278 Cassiopeia 81,05
7 74140 HIYUCAN 79,40
8 65964 Smart Lab 79,40
9 81904 Çukurova Robotik Ama Mezun 78,90
10 54375 SNK Team LFlow 78,45
11 72379 SCIENCE BRIDGE 78,40
12 43852 BanBoat-3 78,00
13 71096 BAYMAX 77,75
14 73481 Elektro Armour 77,50
15 32642 THE SMOKE SNIFFING TEAM 77,25
16 50999 TeknoBil 77,10
17 62180 Tohum-1 76,85
18 40074 AFRASYA 76,75
19 32679 Team Techno Upload 76,75
20 74791 ULTRAVİYOLE 76,75
21 49907 Mavi Küre 76,70
22 74842 NAC-10 76,60
23 46421 123 TIP 75,95
24 62299 EREMİR 74,85
25 74563 hidroksiapatitler 74,70
26 74934 XMEDICINAEX 74,65
27 55126 KMTAL Bİlim ve Teknoloji Topluluğu 74,15
28 52042 MİNİKOD&AKADEMİ 73,97
29 68486 Teknoviyole 73,90
30 32188 OSSETA TEKNO 73,65
31 71084 YKFL_FARADAY 73,35
32 68364 H.A.L.Scutoid 73,25
33 44806 EMASAVER 72,85
34 46227 BRAINSAVER 72,30
35 55042 GRAVİTON 71,95
36 50394 Mersin Yıldızları 71,85
37 52802 Team Greemlock 71,85
38 70195 BİOCHEMLİFE 71,70
39 44069 HİZAGLABRA 71,40
40 61753 ERKENCİ_BF 70,85
41 53935 ÇETİN-ER07 70,80
42 41652 TEAM APNEA 70,80
43 67771 DİABNOSİS SNK 69,65
44 47634 AMETAL-YILDIZLAR 69,55
45 73640 Team Carvacrol 69,40
46 45532 ZEAPRUN 69,35
47 56646 BanBoat-5 68,90
48 52534 Enka_Bots 68,75
49 65659 Omurga Sağlıkçıları 66,75
50 73183 ZİON 65,50
51 46143 TİNÜMER_3 63,00
52 65561 KUZEYİN YILDIZI 61,70
53 67754 Lazerli Korona Avcıları 31,10

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 54389 Selçuk med SOS 87,35
2 75108 CANKAT 86,25
3 46953 RoboVision 86,10
4 78372 Team Triyaj 85,75
5 69002 ADVENCERS 85,15
6 40861 HELICOWAR 84,95
7 64103 ADVENCERS 84,75
8 64117 ADVENCERS 84,70
9 40882 MRSA-ID 83,60
10 39719 ARTERYUM 83,45
11 73161 AvciBİo 83,00
12 70184 ABPRO-MASK 82,65
13 73248 YTÜ-BİYOMEKATRONİK 81,85
14 75681 Paksumatik 81,50
15 68105 MEDAİ 81,05
16 36564 Kodgem 80,95
17 60141 SEDEF (Skillful Epilepsy Detection by the Efficient Features) 80,75
18 73072 RE-TECH 80,70
19 45779 YTU NIGHTINGALE 80,65
20 61609 hemşireler fark yaratır 80,60
21 39024 MedTech 79,95
22 55780 ALZ-AI 79,45
23 81577 BİYONEFES 78,45
24 72453 Trans4matör 77,60
25 37994 Damar Avcıları 77,42
26 58444 Sinop Dinamik Teknoloji Takımı 76,55
27 50980 TOTEM 76,35
28 70907 YTÜ-BİYOMEKATRONİK/A 76,15
29 57717 Bestgineers-Bio 75,75
30 57068 JP-2021 75,70
31 29642 PULMOSENS 75,55
32 59443 Ağrı Skoru 75,20
33 45713 SBTT-Selçuk Bilim ve Teknoloji Takımı 75,05
34 76129 EURIKA 74,90
35 35751 BİRDEM TEKNOLOJİ TAKIMI 74,82
36 77731 NANOSUTURTECH 74,65
37 82185 FEMRE 74,45
38 55572 OSTECH GROUP 74,15
39 48433 The Giant Team 73,40
40 74951 SANİSED 72,63
41 50171 Dekanlık Takımı 72,15
42 66843 DÜSAR 71,70
43 47158 webdeveloper 71,40
44 76857 TEKTOK60 70,32
45 57526 Bestgineers 68,05
46 30598 Expert 66,30
47 76627 Kapsül-NEU3D Lab. 34,45
48 70043 MEKATIP 32,80
49 71588 Orenda 31,50
50 44155 Resistance Detect 31,35
51 67910 PAUROB 31,30
52 69809 MedETechni 31,00
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-10-08