TEKNOFEST 2021 İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması Kritik Tasarım Rapor Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması Kritik Tasarım Rapor Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması Kritik Tasarım Rapor aşaması sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir;

Temel Kategori :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 75497 Oceanus 99,01 Geçti
2 48850 Tekno-Entalpi 97,00 Geçti
3 30036 Barbaros 96,67 Geçti
4 82447 ERTUĞRUL BEY ROV 96,33 Geçti
5 29607 MATIRICIE 93,01 Geçti
6 52450 Robilsa 92,50 Geçti
7 68571 Tigers Robotics 7228 91,50 Geçti
8 63816 BORUSAN ROBOTİK 91,00 Geçti
9 58394 MezzoMorto ROV 90,50 Geçti
10 53040 TEKNORAAL 89,00 Geçti
11 63823 RAPTURE 88,50 Geçti
12 30220 ATMACA TAYFA ROV 88,00 Geçti
13 57962 M(İ)SAL 87,00 Geçti
14 47655 CALROV 86,98 Geçti
15 36942 SAKA 86,68 Geçti
16 30084 HEMDEM 86,66 Geçti
17 68573 CVLK ROV 86,00 Geçti
18 68314 DEEP IMPACT GİFTED CODER 86,00 Geçti
19 49120 TULPAR 85,67 Geçti
20 29925 TİAT 85,50 Geçti
21 55571 BORAY 85,00 Geçti
22 42798 METTTAL ROV 85,00 Geçti
23 64391 PROVEZZA 85,00 Geçti
24 61295 Robodokya 85,00 Geçti
25 71960 RoboVan 85,00 Geçti
26 46155 Creatori 83,98 Geçti
27 36790 Kapsül MSR ALESTA 83,50 Geçti
28 29720 Oxidizer Robotics 83,02 Geçti
29 45345 TULPAR ROV 82,64 Geçti
30 43743 Noaton 82,00 Geçti
31 73678 RoboFish 82,00 Geçti
32 65827 Dalga kıranlar 81,50 Geçti
33 56937 ŞAB-Technology 81,50 Geçti
34 29721 ALESTA 81,01 Geçti
35 49758 HydroTech 81,00 Geçti
36 73079 Vira Tech 81,00 Geçti
37 42799 MED-CEZİR ROBOTİK 80,99 Geçti
38 63418 ATILAY 80,68 Geçti
39 29595 SÜMEROV 80,67 Geçti
40 51392 HALFETİ ROBOTİK 80,50 Geçti
41 36393 NEASTECH ROV 80,32 Geçti
42 80158 AGENA V2.0 79,00 Geçemedi
43 56131 RoboPAL-Rov 78,99 Geçemedi
44 59145 GITO SeaQuakes 78,67 Geçemedi
45 30230 NEPTÜN 78,00 Geçemedi
46 79173 NİF Sualtı Takımı 78,00 Geçemedi
47 45132 GÜRSU75 77,00 Geçemedi
48 45047 SELÇUKLU SU 77,00 Geçemedi
49 52366 YEKTA 77,00 Geçemedi
50 50443 Atlantis 75,00 Geçemedi
51 44626 DEV DALGA 75,00 Geçemedi
52 55015 ALFA 74,00 Geçemedi
53 30121 Bükre-Rov 74,00 Geçemedi
54 54077 EL CEZERİ ROBOT TEAM 74,00 Geçemedi
55 74330 PERSEUS 73,00 Geçemedi
56 70869 Petty NOX 73,00 Geçemedi
57 29702 Hayal-et 72,50 Geçemedi
58 65867 Nautilus 72,00 Geçemedi
59 29746 Star Robotech 72,00 Geçemedi
60 34292 KAPTAN-I DERYA 71,00 Geçemedi
61 52793 ÇINAR ANAFOR TAKIMI 70,34 Geçemedi
62 49932 İFL Su Altı 68,00 Geçemedi
63 40625 KORVET 67,98 Geçemedi
64 45112 CYBER TEAM 67,32 Geçemedi
65 60825 BATUM ROBOTİK 67,01 Geçemedi
66 69711 ROBOSAT 66,66 Geçemedi
67 69324 GENÇ FIRTINA 66,33 Geçemedi
68 72951 BARBAROS HAYRETTİN PAŞA 65,50 Geçemedi
69 50439 INTECHNE 65,00 Geçemedi
70 38882 EGMpark 64,50 Geçemedi
71 55250 AR-ROV 64,33 Geçemedi
72 36549 ABRAMAK 63,00 Geçemedi
73 57053 CyberROV 62,00 Geçemedi
74 56902 DEFAZ 62,00 Geçemedi
75 79512 MERGEN 62,00 Geçemedi
76 56079 Bilgiçler+ 60,99 Geçemedi
77 78342 look2future 59,00 Geçemedi
78 71153 İlgerü ROV 58,00 Geçemedi
79 78530 BARBAROS TFL 56,00 Geçemedi
80 46626 NAUTILUS 55,50 Geçemedi
81 55633 riyale 55,50 Geçemedi
82 48193 SYAM 55,50 Geçemedi
83 68977 BEHCET-889 53,33 Geçemedi
84 67319 Teknolog 49,00 Geçemedi
85 47084 ALACA BİLİM KULÜBÜ 49,00 Geçemedi

 

 

İleri Kategori :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 55445 BAUROV 93,33 Geçti
2 65211 MSMB DOLUNAY 89,00 Geçti
3 67898 WAVETECH 89,00 Geçti
4 34410 İTÜ AUV Takımı 88,50 Geçti
5 56472 İstanbulensis Robotik Takımı 88,00 Geçti
6 74335 PUSAT 87,50 Geçti
7 65804 ERUDITE 87,00 Geçti
8 50506 YAZGİT KAPSÜL BARBAROV 86,50 Geçti
9 55481 DYNAMIC ROV 86,50 Geçti
10 62917 TITANS 86,33 Geçti
11 67409 ABYSSOS 86,00 Geçti
12 73327 TauRov 86,00 Geçti
13 67828 Meftun-u Derya 85,50 Geçti
14 49359 ATILAY 39 85,50 Geçti
15 63500 OMICRON 85,00 Geçti
16 62812 Alesta+ 85,00 Geçti
17 59807 Talay Robotik Sistemler 85,00 Geçti
18 29994 E-Micro 84,50 Geçti
19 63114 ATLAS 84,50 Geçti
20 29611 Armada Rov Team 84,33 Geçti
21 47335 ATA ROV TAKIMI 84,33 Geçti
22 44325 MBT-ODTÜPUS 84,33 Geçti
23 69915 MPGK AUV 84,00 Geçti
24 73548 İTÜ ROV Takımı 84,00 Geçti
25 62901 Vertigo 84,00 Geçti
26 74500 TENGİZ 84,00 Geçti
27 29606 Gallipoli XI 83,67 Geçti
28 40706 Kapsül Selçuk IEEE 83,50 Geçti
29 74598 Ege ROV Takımı 83,50 Geçti
30 31744 TAUV 83,50 Geçti
31 56238 RACLAB KAPSÜL NOVA 83,50 Geçti
32 79798 Alamatra ROV 83,50 Geçti
33 34573 Marmara Yedihilal Teknoloji Takımı 83,50 Geçti
34 55332 SeaHawk 83,33 Geçti
35 30651 DEU ROV TEAM 83,00 Geçti
36 52661 CASMarine 82,50 Geçti
37 77428 BTU AUV 82,50 Geçti
38 48199 ATU-DYNAMICS UUV 82,33 Geçti
39 59228 SARUCA 82,00 Geçti
40 73850 Gavia 82,00 Geçti
41 47941 GÖKSU 82,00 Geçti
42 68081 OCTAGON 82,00 Geçti
43 29664 TEOS ROV TEAM 82,00 Geçti
44 50630 Creatiny 81,50 Geçti
45 47944 Lophiiformes AUV Takımı 81,33 Geçti
46 69904 EPSILON 81,02 Geçti
47 71089 BTU DALAY 81,00 Geçti
48 63118 EVA-SUBMARINE TEAM 81,00 Geçti
49 77635 ZÜMRÜD - Ü ANKA 81,00 Geçti
50 38327 Rubicon 80,99 Geçti
51 29815 ETÜ TRİTON 80,67 Geçti
52 62672 Natur-AUV 80,67 Geçti
53 64031 TAMİ Sualtı Teknolojileri 80,65 Geçti
54 46970 Teknik Elemanlar İST 80,02 Geçti
55 41014 ANDROMEDA 80,00 Geçti
56 30023 FERSAH 80,00 Geçti
57 70327 ATILAY 80,00 Geçti
58 35022 ZLM ROV 80,00 Geçti
59 46919 Parthenia Rov-Auv Takımı 77,50 Geçemedi
60 53096 MEKATROV 75,00 Geçemedi
62 54458 Manta 77,50 Geçemedi
64 74561 İTÜ NEWOCEAN 77,50 Geçemedi
65 64578 Gargantua Rov 77,33 Geçemedi
66 51730 Atılay 68,50 Geçemedi
67 81663 KN Robocik 79,00 Geçemedi
68 65772 BARBAROVS 76,00 Geçemedi
69 39157 Alesta AUV 73,67 Geçemedi
70 68130 Nemo ROV Team 68,50 Geçemedi
71 71164 GEDİK ROBOTICS TEAM 74,50 Geçemedi
72 69858 ADÜ AUV 75,00 Geçemedi
74 54037 Bauhydronauts 78,00 Geçemedi
75 56113 IEEE BAUN PREVEZE 72,50 Geçemedi
76 65224 KSÜ ROV 69,00 Geçemedi
77 35957 SAHİBKIRAN 67,50 Geçemedi
78 56304 Yunus 71,50 Geçemedi
79 82697 KaraROV 69,00 Geçemedi
80 57488 Talay 76,00 Geçemedi
81 52984 Stars Of Hydro 67,33 Geçemedi
82 69421 Hidrobot 67,00 Geçemedi
83 38429 Marun CT-Auv 63,67 Geçemedi
84 74478 Gökbörü 65,59 Geçemedi
85 52202 IEEE-ODTÜ-RAS-Sualtı Takımı 75,50 Geçemedi
86 83393 İzu Robotics 61,50 Geçemedi
87 50714 Spectrum AUV 54,67 Geçemedi
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-09-04