TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sosyal İnovasyon Kategorisi Proje Detay Rapor Sonuçları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sosyal İnovasyon Kategorisi Proje Detay Rapor Sonuçları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sosyal İnovasyon Kategorisi Proje Detay Rapor aşaması sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 63569 SorunSavar 95,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 51570 Minik Avcılar 94,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 49220 ŞAHİNBEY DENEYAP TEKNO-JET 94,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 57844 DijitalRED 93,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 64777 SNK TECH 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 68819 survivors 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 34981 MFRobotics 91,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 65942 NARLISARAY ROBOTICS 91,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 72558 MUCİT KUZİLER 91,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 48059 Loona 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 72721 GÖBELTEAM 90,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 65573 Eye Gen 90,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 60705 YAZILIM FATİHLERİ 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 63602 UÇAN ZİHİNLER 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 54516 EGE 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 64264 SNK KIDS 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 74821 UÇAN MİNİKLER ROBOTİKA 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 70979 Autobots 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 70782 EBUKUBEYS 88,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 66089 SÜPER BİLİM 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 62324 Robotik Kızlar 88,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 64466 Pashala Robotik Takımı 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 71182 İnsanlık Namına 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 64788 SNK DESTEK 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 51364 M.V.P. 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 50365 Antikten Robotiğe 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 53264 Teknokartallar 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 29795 robotalas01 86,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 48720 Heartech 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 48770 GENÇ CEZERİLER 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 45460 Uzay Bükücüler 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 65582 1 ve 0 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 45616 TECH CATS 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 79873 ENTROPİ 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 71592 LİFE SAVER GİRLS 85,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 53636 ÇALİŞKAN ARI 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 54344 STORMX 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 37934 SUYUMU KORUYORUM 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 45443 FİKRİ BİLİM 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 60574 Robalo 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 81370 EST 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 75111 Nefes 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 44212 FİKRİ BİLİM 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 72995 MOBİL GENÇLER 84,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 67803 HELP THE OTHERS 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 51621 MİNERVA 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 64888 NKA-2021 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 65908 A18 OSMANİYE KARTALLAR TAKIMI 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 71161 Doğa 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 46216 Oyunix 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 49961 ETTERNIAL 84,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 52328 BİLİM FEDAİSİ 84,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 77110 mucit kızlar 84,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
54 55105 YiğidoBey 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
55 74002 BEZMİALEM 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
56 69028 Tekno Tarım Yıldızları 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
57 60460 InovaTech 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
58 73936 BAR_ÖZ 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
59 36020 Ay Yıldız 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
60 41000 BİLKA TEKNO 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
61 82379 Hızlı Kaplumbağalar 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
62 66317 ENERJİK MİNİKLER 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
63 38160 RAY-ÇÖP 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
64 74936 TEKNO TİM 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 56187 Clone Army 91,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 70282 SBTCode 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 57432 Wonder 88,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 44809 GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRENLER 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 69415 Alemdar 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 57965 Bright Brains 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 50814 YiğidoTek 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 50904 Lux Aeterna 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 45124 OYM 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 75845 PENTAZAAR 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 47828 Mekatronik 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 45235 Alya Türk 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 56904 BRAINSTORM 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 72781 Akyazıfest 84,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 73278 SMYRNA 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 46321 BETTER MOBILE 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 49522 MORPHEUS 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 39635 EAL.ino 82,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 51543 Fiy - BOZ 81,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 64364 Yeşil Hayat 81,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 72858 FiberMay 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 36611 NEURAL LINEAR PREDICTION 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 53891 BÜRKÜT 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 44990 ROBOTÖRLER 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 78980 ATIK AVCILARI 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 43498 MENNAN USTA MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ 1 80,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 55604 İMTEMROBOTİK 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 48764 MAARFIANS-2021 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 49401 MADNESS 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 66705 GİRİŞİMCİ ARAŞTIRMANLAR 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 72888 TECHART 79,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 54542 Life Saver 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 71437 Nİ-DA 78,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 48298 MARDİN / Midyat NENE HATUN 78,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 48553 Mimar Sinan 78,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 78068 ÇINAR 2021 78,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 72576 legal 78,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 45449 SSFL MOBİL YAZILIM 78,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 40515 Koridor 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 73542 DUMLUPINAR 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 63201 GOLDBACH 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 74214 MAJOR MOTİONS 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 68825 HAYATI KODLA 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 57604 GenÇevre 76,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 53816 İRONİSM 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 62670 ÖZGECAN 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 55359 ATAK 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 82113 WearTech 75,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 62823 UNİFEST 75,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 73105 Bafra Kodlama Merkezi 75,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 69374 MN Creativity 75,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 79301 PERVANE 75,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 76941 GELECEĞİN IŞIKLARI 75,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
54 80924 yavuzlar 75,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
55 60913 ÇARESİZLİĞİN DİJİTAL REÇETESİ 75,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
56 69471 A1A_TK. BEBEK BİSİKLETİ 75,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 69568 BAYUSUTA 96,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 71236 EXO-FMS 92,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 82148 UNIKA ULUSLARARASI DESTEK TAKIMI 92,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 49638 Social-Tech 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 69694 Big Brain Chain (BBC) 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 82807 ArTech 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 47294 EMBO 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 62517 PUSAT 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 69933 BÖLGENİN SULTANLARI 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 45358 Yoldaki Mühendis 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 52312 YAZGİT YASATECH 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 38107 Pe-Tek 83,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 43739 Feza 83,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 64110 Shaula 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 79024 Baykoca Fezakadı Teknoloji Takımı 82,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 65139 Flarebird 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 43583 TGGTS Yazılım Geliştirme Takımı 80,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 31167 Ecrel Teknoloji 80,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 66988 Fitbox Team 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 57330 Kaptan-ı Derya 78,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 46994 Kendini Koru 78,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 82600 Maksat 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 51899 YuSi 77,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 76824 WINBESTTEAM 75,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 71213 DOKA 74,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 69644 MERAKI 74,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 52874 MEMATECH 74,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 40113 Payidar 73,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 79772 DijiSis 72,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 61795 ITUTOPIA 72,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 77497 ÇELEBİ 71,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 49667 KÜNAY 70,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 74168 GİRİFT 70,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 64743 ZÖHA 70,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-08-21