TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Proje Detay Rapor Sonuçları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sağlık Ve İlk Yardım Kategorisi Proje Detay Rapor Sonuçları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi Proje Detay Rapor aşaması sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 70786 C-Energy+ 97,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 45729 ŞAHİNBEY DENEYAP ZAMANE BİLİMCİLERİ 96,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 70954 HKS 94,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 32740 Göktemren 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 53022 MASKELİ İKİZLER 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 71449 Kalekod 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 74191 İyilik Perileri 92,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 43901 TULPAR SAĞLIK- SU 92,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 55457 ERÇE2011 92,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 51114 HAYAT IŞIĞI 92,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 46819 TEKNO-SAĞLIK 91,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 69939 bilimin mucit sultanları 91,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 43752 AYA BAK 91,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 70278 Gelecek Beyinler 91,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 80149 KCTECHNO 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 67780 SNKTEAM 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 79638 CAN 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 43095 TULPAR SAĞLIK-RAF ÖMRÜ 90,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 49240 TURUNCU KORSANLAR 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 73446 GENÇ VİZYON 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 68801 İLKADIM 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 46899 IOT SAKARYA 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 46408 HİJYEN TÜNELİ 89,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 71099 Kod 24 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 67067 COBC-CERRAHİ ASPİRATÖRLERİ 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 79653 LITU 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 48130 RAFADAN TAYFA 88,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 75440 Kod Vadisi 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 65652 GRUP EKLEM 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 71972 HAZEL 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 48680 Şahinbey Deneyap 3 M 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 29910 KODLABAFRA-2 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 55360 SNK AI Team 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 49898 SİBER OKÇULAR 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 74465 HAYMEDO SHNKY 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 52467 TeknoMahir 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 45436 MAYÖZ 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 81445 KAYAN YILDIZLAR 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 64675 SAĞLIKLI KAL 86,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 44370 NP-BUĞUTEAM 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 79242 3eller 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 68673 TAKIM S.O.S. 86,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 52102 ECZAP 86,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 79052 Unity 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 46418 TURHAL DİJİTAL SAYFA 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 34075 ÖZDEMİROĞLU İHO 2 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 72405 Avicenna 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 47698 ŞAHİNBEY DENEYAP ŞİFA TAKİPÇİLERİ 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 53371 ŞİFAZEN TAKIMI 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 74596 Hızlı Kaplumbağalar 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 74316 YEŞİL YILDIZLAR 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 77707 GO GİRL 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 82270 DOĞRU OTURUŞ 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
54 62962 Anti-plastics 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 74563 hidroksiapatitler 91,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 71096 BAYMAX 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 68684 Ahi Yunus Emre 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 49907 Mavi Küre 88,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 74140 HIYUCAN 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 44278 Cassiopeia 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 52802 Team Greemlock 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 77519 Kaiden Team 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 65561 KUZEYİN YILDIZI 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 62299 EREMİR 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 65964 Smart Lab 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 74791 ULTRAVİYOLE 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 56646 BanBoat-5 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 70195 BİOCHEMLİFE 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 65659 Omurga Sağlıkçıları 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 52534 Enka_Bots 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 74934 XMEDICINAEX 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 68364 H.A.L.Scutoid 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 71084 YKFL_FARADAY 83,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 73481 Elektro Armour 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 46227 BRAINSAVER 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 46421 123 TIP 82,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 55126 KMTAL Bİlim ve Teknoloji Topluluğu 82,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 41652 TEAM APNEA 82,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 46143 TİNÜMER_3 82,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 44806 EMASAVER 82,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 68449 ADAxy 81,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 32679 Team Techno Upload 81,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 54375 SNK Team LFlow 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 67754 Lazerli Korona Avcıları 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 40074 AFRASYA 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 67771 DİABNOSİS SNK 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 52042 MİNİKOD&AKADEMİ 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 50999 TeknoBil 80,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 43852 BanBoat-3 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 73640 Team Carvacrol 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 53935 ÇETİN-ER07 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 44069 HİZAGLABRA 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 72379 SCIENCE BRIDGE 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 70190 Taurus 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 50394 Mersin Yıldızları 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 73183 ZİON 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 72949 YEŞİLYURT 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 47634 AMETAL-YILDIZLAR 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 32188 OSSETA TEKNO 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 32642 THE SMOKE SNIFFING TEAM 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 74842 NAC-10 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 55042 GRAVİTON 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 68486 Teknoviyole 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 61753 ERKENCİ_BF 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 81904 Çukurova Robotik Ama Mezun 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 62180 Tohum-1 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 45532 ZEAPRUN 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 64117 ADVENCERS 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 64103 ADVENCERS 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 35751 BİRDEM TEKNOLOJİ TAKIMI 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 54389 Selçuk med SOS 86,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 40861 HELICOWAR 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 57068 JP-2021 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 29642 PULMOSENS 84,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 76627 Kapsül-NEU3D Lab. 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 66843 DÜSAR 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 73248 YTÜ-BİYOMEKATRONİK 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 76129 EURIKA 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 50171 Dekanlık Takımı 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 46953 RoboVision 83,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 78372 Team Triyaj 83,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 73161 AvciBİo 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 45779 YTU NIGHTINGALE 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 75681 Paksumatik 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 61609 hemşireler fark yaratır 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 76857 TEKTOK60 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 58444 Sinop Dinamik Teknoloji Takımı 81,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 50980 TOTEM 81,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 69809 MedETechni 81,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 69002 ADVENCERS 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 40882 MRSA-ID 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 37994 Damar Avcıları 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 48433 The Giant Team 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 45713 SBTT-Selçuk Bilim ve Teknoloji Takımı 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 70043 MEKATIP 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 30598 Expert 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 36564 Kodgem 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 55572 OSTECH GROUP 80,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 39024 MedTech 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 75108 CANKAT 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 55780 ALZ-AI 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 39719 ARTERYUM 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 73072 RE-TECH 79,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 57526 Bestgineers 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 77731 NANOSUTURTECH 79,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 70907 YTÜ-BİYOMEKATRONİK/A 79,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 72453 Trans4matör 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 44155 Resistance Detect 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 82185 FEMRE 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 60141 SEDEF (Skillful Epilepsy Detection by the Efficient Features) 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 68105 MEDAİ 82,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 57717 Bestgineers-Bio 82,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 81577 BİYONEFES 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 67910 PAUROB 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 70184 ABPRO-MASK 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 74951 SANİSED 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 71588 Orenda 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 59443 Ağrı Skoru 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 47158 webdeveloper 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-08-21