TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Engelli Dostu Kategorisi Proje Detay Rapor Sonuçları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Engelli Dostu Kategorisi Proje Detay Rapor Sonuçları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Engelli Dostu Kategorisi Proje Detay Rapor aşaması sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 58362 Engelsizler 97,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 58768 İcat Çıkaran Kızlar 94,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 47077 Mahir 4.1 94,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 66841 ROBOMAN 94,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 59806 Geleceğe Doğru 93,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 56307 Zamane Delular Minikler 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 49354 GEÇMİŞTEN GELECEĞE CEZERİ 92,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 82077 Yardımsever Dahiler 92,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 72735 Gökbeyler 92,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 39900 Mucit Fındıklar 92,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 42161 Engelleri Aşanlar 91,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 38128 A02 OSMANİYE TEKNO TOPRAKKALE 91,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 40210 ROBOKALE 91,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 74495 KUZENCANLAR 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 76699 KAMEHAMEHA 90,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 39665 Engelleri Kaldıranlar 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 69516 JR. TORNADO 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 64392 Mini Maker Kids Jr. 90,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 48610 ŞAHİNBEY DENEYAP ÇÖZÜMPERESTLER 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 42647 Girtech Team 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 30068 KABARTMACILAR 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 67119 Khyammers 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 60308 TENKA 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 52313 Gören Eller 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 77947 Teknobest 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 39924 Küçük Mucitler 89,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 58078 Akıllı Gözler 89,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 35738 TEAM SİHO 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 49344 GEÇMİŞTEN GELECEĞE CEZERİ 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 30333 1071 Robotik 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 63256 Brain Tech 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 54711 Sınır Yok 88,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 77278 Karapınar Gençlik Takımı 88,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 56190 ENGEL TANIMAYAN KAHRAMANLAR 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 54771 Bingöl STEM RoboKulüp - IYT-DOST 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 81210 BİLİMAVCILARI 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 59456 Angels Of Science 88,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 74585 GEN TAKIMI 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 40398 ENGELLİ DOSTU İBHA 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 29807 Fatihin Yıldızı 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 68492 TECNOTİCBİL 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 45049 ENGEL YOK 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 38705 Ka.Net 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 75402 JR. TORNADO 2 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 81814 SüperRobo 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 79522 Yalova Atatürk Bilsem Engelsiz Trafik Takımı 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 70769 ID5858 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 63692 SOM2A1 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 48941 ŞAHİNBEY DENEYAP ŞAMPİYON 3LÜ 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 56054 Kutup Yıldızı 86,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 60076 Fullmetal Physicist 86,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 53774 Pearl 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 73939 Kaşifler 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
54 43974 Haydi Konuşalım 86,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
55 71478 İhoKodTeam 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
56 48377 ALP-AY 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
57 45980 ÜRETEN BEYİNLER 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 66465 EGEli YİĞİT EFEler 98,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 69373 MATE-TECH 96,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 63926 Sadia Sohail 95,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 71125 ROBOKOD BUCA KUZEY YILDIZI 95,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 50988 enka_engelli dostları 94,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 72777 TeknoTarım 92,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 66683 ATILIM TAKIMI 92,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 52983 Gözcüler 92,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 47001 YiğidoTek 92,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 70248 ENGELSİZ ADIM 91,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 71146 Engelli Dostları 91,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 38725 2K 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 58522 Hexabro'z 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 62322 Rİ-TAM² 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 51388 OEL-Tech 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 58013 EYLÜLLER 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 47715 SGM ardunio takımı 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 75737 İstiklal ST 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 79685 castorfiber 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 43564 ATEŞ BÖCEKLERİ 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 46793 Yunus Emre 89,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 74751 STRUGGLERS 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 63105 BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ 89,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 49064 VITECH 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 78632 ZMTAL2021 A TAKIMI 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 70141 GELECEĞİN LİDERLERİ 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 72328 SCIENCE BRIDGE 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 58974 Erkam Roboteam-1 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 58132 Kuvvetli VR 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 82428 Arı Robotics 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 58521 Team Scout 88,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 45241 Zeyrek 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 80132 MERKÜR 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 79022 TFL-GÖKAY 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 49373 COSMIC VISION 88,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 42097 Engelsiz 88,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 73239 Lorem Ipsum 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 50968 Cybereyes 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 56660 BİL-TEK ROBOTİK 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 46520 BanBoat-4 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 56500 KARANLIĞI DESTEKLEYEN RENKLER 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 44930 TEAM ETERNAL 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 63769 YFL Engelsiztekno 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 31229 DELTA GÖKSU 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 49578 SmartSeer 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 48749 ŞAHİNBEY DENEYAP TEKNOGREN TAKIMI 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 64271 MİNERVA 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 47517 TEKNOSAFE 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 50205 Ornitorenk 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 79532 YERLİ ve MİLLİ BRAİLLE ALFABECİLERİ 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 69145 ANKA 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 51852 UMUT IŞIĞI 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 61405 Electrobia 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
54 46882 BİLGE-TECH 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
55 49540 Byte Optimizers 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
56 68014 ROBEST - ES 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
57 64601 KİMYA42 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
58 50392 Tekerlekteki GÜÇ 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 52215 TİD3B 96,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 79058 Nadiriz 94,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 45419 Özbağ 91,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 64121 ADVENCERS 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 44891 Yapay Görüş 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 70611 Fener 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 38733 Bubiyim 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 82594 Bak Engelli Çocuk Bir Uçağı Uçuruyor 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 66644 Sigun 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 45249 IEEE YTU BIOMECH 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 58834 CHALLENGERS 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 56300 Münhasır 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 53812 YAZGİT GlasSes 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 48026 Yol Gösterenler Takımı 83,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 56435 EĞİTİMİN KALBİ 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 57598 TİMUR 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 67677 NEBU 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 53818 Tîr-i Baran 1.0 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 44436 ORBOTEK 78,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 55199 RACLAB-Inspire 78,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 44810 Team Crossbones 78,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 64076 Regulus 78,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 68387 DESTEK 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 53689 Parzival Robotics 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 45911 HAYYAN 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 68347 KUASAR 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 29798 Ar-Ge Garaj 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 69724 SAYUMU Exo 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 63592 Sensoft 76,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 63132 CodingMode 76,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 37198 Braket 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 73545 Harrtech 75,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 73232 Mass of Imaginary 75,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 38636 BTÜ BRAIN 75,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-08-21