TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Afet Yönetimi Kategorisi Proje Detay Rapor Sonuçları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Afet Yönetimi Kategorisi Proje Detay Rapor Sonuçları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Afet Yönetimi Kategorisi Proje Detay Rapor aşaması sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 40944 Grup Artçı 95,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 53242 İki Aydın Takımı 95,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 52816 OYUN KURUCULAR 95,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 55080 FENTASTİK 94,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 73950 Nero 94,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 50299 Şilem75 94,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 68679 ÇEVRECİ gazirobotik 93,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 53344 Kuraklık Savaşçıları 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 52834 Formica 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 48683 ŞAHİNBEY DENEYAP TIM27 92,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 45278 Coder Team 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 40317 Yusuf bayık ilkokulu 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 56066 Kara Mamba 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 45268 KÜÇÜK MUCİT 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 37346 kodErdemli 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 62659 MASTER GRUP 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 55479 Adana Dosteller Robotik 89,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 72555 HAFIZ İHO BEYİN TAKIMI 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 46897 IOT SAKARYA 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 79229 Acil180 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 54662 Fidan 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 38761 Şahinbey Deneyap Hidrojen 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 74527 Tekno Dahiler 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 74336 Teknoloji Dâhileri 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 45346 Aspanda mAh 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 64172 YENİ NESİL TULUMBACILAR 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 43797 GREAT LAKE FIGHTERS 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 44558 TİHOT 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 66889 EMERGENCY TEAM 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 56923 Geleceğin Kahramanları 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 44982 Vira1299 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 78884 Heron 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 51303 Mahir 4.0 Gözcü 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 53763 FIND US 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 53810 YETAM 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 56763 Kodika 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 46208 Biyopolimerler 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 39431 TEKNO AFACANLAR 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 71729 RoboCode 4.0 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 41783 BİR BİLEBİLSEM 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 42990 bilgirobotik team jr. 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 73115 BİLİMİN GÖLGESİ 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 48896 Fuat Sezginin Öğrencileri 86,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 35546 Deprem Elçileri 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 59757 KARDELEN 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 44403 Sumotik 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 32174 MALATYABEYİNTAKIMI 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 60935 TEKNO İKİLİ 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 48678 ORMAN DOSTU 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 75481 Kuzgun EBİ 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 51818 Proje Mimarları 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 37775 DOĞA SEVERLER 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 50318 Air Knight 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
54 74588 UKE EMERGENCY PROTECTION 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
55 63548 SOULMATE53 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
56 83084 kayısıgücü44 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
57 74808 Rüya Ekip 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
58 49001 ege 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
59 80341 ŞEHİTKAMİL KURTARMA 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
60 63615 Sidrobit Boğan 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
61 39506 Bağcılar Enderun Kaşifleri 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 57269 SİRİUS 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 46996 YiğidoTek 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 79627 EARTHBOUND 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 69192 Enka_Savers 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 72434 YEŞİL OK 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 56026 OSMANİYE GENÇLİK MERKEZİ TEKNOLOJİ TAKIMI 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 61119 Alone WARRIORS 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 54761 60 DYNAMICS 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 58358 Fox River Teknoloji Takımı 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 81244 Otokorur 86,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 71261 QUARTET OF SCİENCE 85,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 61431 NİŞANTAŞI LAZER TEKNOLOJİ TAKIMI 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 43571 HendekRobot 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 50268 NOOD 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 69035 KARDELENLER 83,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 46828 Selüloz 83,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 60032 XE-Technicians 83,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 68760 GAAKR-04 TAKIMI 82,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 64909 Muhafızlar Takımı 82,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 31952 Şahinler 82,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 49317 BAGx 81,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 49076 TASOGG 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 38501 Ülgen 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 44935 A06 OSMANİYE İHAFAİYESİ 79,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 72285 SCIENCE BRIDGE 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 74010 start up future 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 54535 ATLAS 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 55941 Cube - Tech 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 69726 RoboCahit 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 52508 Dream It 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 30022 Salvatorii 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 44234 Şehit Serkan Talan Teknoloji Takımı 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 64166 Aksa-Hayal 78,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 51457 FÜTÜVVET 78,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 61114 IRD 78,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 51563 UZASOAY 78,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 35953 ATMACA TAYFA 77,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 57633 ACI Solution Developers 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 69997 Acil vaka 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 64122 Le Soleil 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 56616 DERELİ_DGE 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 46465 Meleğin ışığı 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 80995 RAMTAL 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 71459 ÖZYIDIZLAR 76,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 54119 Depremzede 76,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 64819 [email protected]@[email protected] [email protected]Ğ[email protected]@[email protected] 76,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 74304 Yaşam Mucitleri 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 64164 Team Bazingaa 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 45063 ITU BEES R&D TEAM 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 74572 YTU MAGLEV 88,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 66631 UVOT 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 71116 Tie The Lives 85,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 77648 BTU PRAISE 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 47573 LOTUS 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 72629 İHArran 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 68102 HaHaaaaa 83,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 68956 BioMetheus 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 49669 Ateş Avcıları 82,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 80621 KOMBİNE 82,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 74960 EDU-VR 82,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 82930 GAMDA 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 63521 ROBO ORKESTRA 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 79238 100GEÇ 80,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 69098 KarDelen 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 79420 RoboDog 79,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 82728 MikroHobist 78,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 74432 ASUTAY 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 69519 UMAY 77,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 78966 HEXAGON 77,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 83463 SPATIUM COMM 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 50633 LÜLEBİLSEM2 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 77096 Safe Route Planners 76,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 64818 CrewTech 76,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 39758 KTUN Forest Guardians 76,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 62306 Vefa Havacılık 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 73752 DÜKAT - AGHARTA 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 53648 FilikaElçi 75,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 62495 Tulgay 75,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 71732 Automata 75,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 63848 Arel Rover Takımı 74,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 39028 AKÇETEK 74,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 60039 SU-pPORT 74,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 72392 EGE Puzzles 74,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 73243 Teknisyen35 73,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 70364 Bursa Drone 73,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 64642 Kırmızı Kod 72,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 82728 MikroHobist 72,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 56013 ARAT 72,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 79156 YENİLİKÇİ MEMURLAR 72,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 71015 Sensöndür 72,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 58244 İntelligence 71,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 35997 Hezarfen Teknoloji Takımı 70,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 58120 İSTE Deprem 70,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 49883 Fırat Akademi 70,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 31596 Tuşba Gençlik Merkezi RIGIDTEAM 70,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-08-21