TEKNOFEST 2021 Uluslararası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları Teknik Tasarım Rapor Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 Uluslararası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları Teknik Tasarım Rapor Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Uluslararası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları kapsamında  Teknik Tasarım raporlarından takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

Elektromobil Kategorisi;

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 29996 CUKUROVA ELECTROMOBILE TEAM 2230 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 36047 SAITEM 2222 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 47479 ATAY 2195 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 45142 YTÜ-AESK_E 1960 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 45039 ULUDAĞ ELEKTROMOBİL TAKIMI 1930 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 38916 BTÜ SANCAR 1890 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 41041 YOMRA GENÇLİK MERKEZİ ENERJİ TEKNOLOJİLERİ TOPLULUĞU 1890 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 46735 KOU ELECTROMOBİLE 1873 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 49052 ŞERİFE BACININ TORUNLARI 1865 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 44240 SUBÜ - TETRA 1815 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 50487 MAVERA TEKNOLOJİ TAKIMI 1770 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 73441 BALSEC 1730 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 45913 MİLLİ ARAÇ TASARIMI - MİLAT 1705 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 40201 ENERJİST 1700 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 54021 EVA TEAM 1675 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 32530 ORET 1631 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 70359 YEDİTEPE AUTOMOTİVE 1620 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 56890 BEAT 1615 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 48283 SAMÜELAR 1576 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 58044 İTÜ ELEKTRİKLİ ARAÇ TAKIMI 1550 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 43664 DAVRAZ ELEKTROMOBİL 1495 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 50616 AKÜMOBİL 1435 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 42491 SÜ ELEKTROMOBİL TAKIMI 1420 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 39999 GÖKTÜRK 1400 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 57086 TEAM EGE 1386,5 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 75029 BİLİM VE TEKNOLOJİ KULÜBÜ 1350 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 55439 KSÜ ELEKTROMOBİL TAKIMI 1340 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 52460 DUSCART ELEKTROMOBİL TAKIMI 1260 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 42499 ELECTRİCAR 2021 1170 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 78164 DOU TEKNOLOJİ TAKIMI / ELEKTRİKLİ ARAÇ EKİBİ 1165 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 47356 HEZARFEN TAKIMI 1165 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 39973 BURST 1150 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 53174 ELEKTROAYDIN ELEKTRİKLİ ARABA TAKIMI 1116 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 56683 DYNAMIC ELECTROMOBILE 1107 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 39527 AYVAZ ELEKTROMOBİL 1100 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 57773 ATILIM RACİNG TEAM 1085 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 57035 GÖKBÖRÜ 1070 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 59564 ADYU CENDERE TEAM 1065 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 59091 BTÜ ELEKTRONOMİ 1050 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 50328 MCBÜ ELEKTROMOBİL TAKIMI 1025 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 46854 DİRİLİŞ VE MEDENİYET 995 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 48973 FIRAT ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ TAKIMI 990 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 53873 PEHLİVAN TEAM 930 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 55703 OTOBİL 920 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 43391 ANKA TEKNİK MÜHENDİSLİK TAKIMI 906 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 56236 TUFAN ELEKTROMOBİL 900 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 74754 ÇAĞAN ELEKTROMOBİL TAKIMI 860 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 37719 KARATAY AR-GE TOPLULUĞU (KARGET) 856 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 46667 BTÜ HACIWATT ELECTROMOBILE 855 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 46895 QUANTUM ELEKTROMOBİL 749 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 74799 IEEE BAUN AUTO-PES 740 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 74981 OKÜ IARES ELECTROMOBİLE 730 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 49454 İSTE ALTERNATİF ENERJİLİ ARAÇLAR TOPLULUĞU ELEKTROMOBİL TAKIMI 617 Finale Kalmaya Hak Kazandı
54 69050 ŞİMAL YILDIZI 605 Finale Kalmaya Hak Kazandı
55 53231 MEKATEK 560 Finale Kalmaya Hak Kazandı
56 44149 BAHÇEŞEHİR UNİVERSİTY CENTURY ELECTROMOBİLE TEAM 521 Finale Kalmaya Hak Kazandı
57 75385 TEAM RED-X 655 (Diskalifiye) Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
58 67932 AREL OTOMOTİV TOPLULUĞU 500 (Diskalifiye) Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
59 64549 HARRAN TECH TEAM 450 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
60 30648 IŞIK RACING TEAM 423 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
61 71214 ODTÜ-TEK 400 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
62 56648 GARAGE TT 370 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
63 73379 KÜMOST 240 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
64 56783 KUARK 180 (Diskalifiye) Finale Kalmaya Hak Kazanamadı

 

 

Hidromobil Kategorisi;

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 44176 UMAKİT 2595 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 45106 YTÜ-AESK_H 2455 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 38311 HİDROANA 2185 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 46088 HİDRO-TEKNİK 1965 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 38896 K-TECH TEAM H 1868 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 68733 SDÜ OTOMOTİV GRUBU 1550 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 55784 HİDROKET 1515 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 45127 HİDROİST 1336 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 48514 ENERJİSTH2 1205 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 49462 İSTE ALTERNATİF ENERJİLİ ARAÇLAR TOPLULUĞU HİDROMOBİL TAKIMI 930 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 71218 ODTÜ-TEK 755 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 56812 GARAGE TT HİDRO 375 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-08-21