TEKNOFEST 2021 Uluslararası Serbest Görev İHA Yarışması Detay Tasarım Rapor Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 Uluslararası Serbest Görev İha Yarışması Detay Tasarım Rapor Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Uluslararası Serbest Görev İHA Yarışması kapsamında  Detay Tasarım raporlarından takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 64543 ITUNOM UAV TEAM 91,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 58352 Vefa Havacılık 90,34 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 70109 İTÜ Albatros B 90,01 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 63772 MECHADRONE 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 64052 Rovense 89,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 78875 TheKEY Network 88,68 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 134220 C4I Belenus İHA Takımı 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 133414 GÖKUÇARI 21 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 136517 White Eagle 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 67964 Albatros 84,66 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 76292 PAK Shaheens 84,66 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 76730 DPÜ-KIZIL KUASAR ORION 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 62966 Vefa İnsansız Sistemler Takımı 82,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 136530 K.A.O.S. 81,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 136220 AKUFLYTECH 81,01 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 38662 Mekatronikci Tayfam 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 79346 Dronos 80,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 135388 C4I Anisoptera İHA Takımı 79,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 136106 KOUSTECH 79,32 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 136471 SAMPA İHA TAKIMI 78,68 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 53005 IEEE BAKIRÇAY Proje Takımı 78,65 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 76386 SİMURG. 76,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 134165 ORET 76,66 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 49370 YESEVİ KARTAL 76,66 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 65189 BTÜ-ALFA 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 55754 ZÜBEYDE HANIMIN YILDIZLARI 76,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 136216 Önder İHA Takımı 75,66 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 136549 MÜHENDİS BEYİNLER 74,01 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 58580 BTU_GÖKTÜRK 73,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 76304 SKYRA 73,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 136559 Akçaylak 73,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 136565 DORUK 72,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 45504 FLYROSE 71,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 136289 KIZILŞAHİN 71,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 68672 GOP-60 71,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 55294 TOPHANE HÜRKUŞ 70,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 54786 ASOTEK İHA 69,65 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 46849 İris 67,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 136446 DRONATA II 67,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 80984 Solar Erciyes 66,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 66969 Infrared 66,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 136429 Albat 66,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 136474 Zenit İha Takımı 65,32 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 136462 İTÜ APİS AR-GE 65,01 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 136566 KALİHA 65,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 133656 ATATEB İHA 64,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 82618 Geeks 64,34 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 50019 ASPAR İHA 63,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 136516 LİMOSA 62,66 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 136403 İKARUS 62,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 136533 Gökpusu İHA Takımı 61,66 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 136488 Göknil Rotary 59,99 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 133655 DYNAMIC HK-FES1 59,99 Finale Kalmaya Hak Kazandı
54 136546 İTAL İHA TAKIMI 59,66 Finale Kalmaya Hak Kazandı
55 48348 SELÇUKLU İHA 59,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
56 136420 AZURE 58,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
57 136572 Samfilo 58,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
58 53006 MMİHA 58,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
59 136564 GÖKDOĞAN 57,99 Finale Kalmaya Hak Kazandı
60 58696 GAZİ18 57,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
61 136558 Şahinbey 56,34 Finale Kalmaya Hak Kazandı
62 136498 Uçan Pervaneler 55,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
63 136519 MülkiMai İNARO 55,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
64 68066 KAPUZ 55,34 Finale Kalmaya Hak Kazandı
65 65996 ALKA İHA 54,68 Finale Kalmaya Hak Kazandı
66 74427 Milli Teknoloji Tayyare Birliği 54,66 Finale Kalmaya Hak Kazandı
67 53236 3M-F1 51,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
68 80089 Eagle Vision B 50,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
69 136514 atakum gençlik merkezi iha takımı 48,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
70 53729 OKESA 47,01 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
71 62959 IHA MARMARA OWLINE 46,34 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
72 74403 Saltuk Aircraft Design Studio 46,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
73 136561 LYRA 45,67 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
74 50196 VALİDEBAĞFENLİSE SİHA 45,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
75 55503 Bükrek İha Takımı 45,01 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
76 60265 Bürküt Ata 44,66 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
77 136550 Sirius 44,34 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
78 136464 FLYSHARK 43,66 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
79 47661 TULPAR WINGS 41,67 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
80 47411 SKY-F 41,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
81 136392 EBABİL DRONE TAKIMI 40,34 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
82 136473 KİTT KOMODO 40,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
83 69461 GÖKBÖRÜ 38,67 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
84 69985 SEM Aviation 34,32 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
85 132637 SeYRüSeFeR 32,66 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
86 56596 Karakutu 32,35 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
87 59389 Yelkovan İHA 31,32 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
88 70441 PROCYON_50_LİSE 18,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
89 52826 Doğa free spirit 16,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
90 38874 İAL-UAV 10,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-08-21