TEKNOFEST 2021 Uçan Araba Tasarım Yarışması Final Tasarım Rapor Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021  Uçan Araba Tasarım Yarışması Final Tasarım Rapor Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Uçan Araba Tasarım Yarışması kapsamında Final Tasarım raporlarından takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 35095 Marmarair 93,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 67796 Türk Yıldızları 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 48071 SKYLINE 90,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 49960 G-BARS 89,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 52061 ROBOTECH UÇAN ARABA 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 29665 Techlab 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 81276 ŞAHİNBEY KÜLTÜR 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 49670 AY YILDIZ TAKIMI 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 71022 BTU ARD 84,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 29867 ULUOS FLYING CAR 84,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 44178 YESEVİ ANKA 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 44083 SpringNova 82,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 75236 LAVİNİA 82,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 64841 ÜLGEN 82,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 29748 TULPAR-V2 81,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 41514 MagnetMode 81,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 53066 TECHART 81,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 73617 ALBATROS 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 53273 Vega 80,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 44624 GÖKJET UÇAN ARABA TASARIM TAKIMI 80,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 30018 RİDİNY AVIATION 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 61588 İKARUS 80,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 72483 UI Flying Car 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 73879 ÇINAR VEXİT TAKIMI 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 48095 Livia 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 32180 KodRoTa_UA 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 37208 Hasborular 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 38549 TITANX 79,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 66372 Turan Teknoloji Takımı 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
30 65813 Team Swift 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
31 32231 NO2LEM 77,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
32 54979 HAVANTAJ 77,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
33 29718 Merküt 77,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
34 51728 STEM-ATİK 74,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
35 29759 Ertuğrul Bey 74,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
36 58425 KalRobotics 73,67 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
37 49291 ANATOLIA 73,67 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
38 31591 ARCİST 73,67 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
39 75595 DOU Teknoloji Takımı / Uçan Araba Ekibi 73,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
40 71636 BTU UTARİT 72,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
41 45225 GÖKDOĞAN TEKNOLOJİ TAKIMI 72,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
42 35333 Claw Robotics 71,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
43 42661 ŞÂHİ 71,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
44 53836 SkyKey 71,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
45 68592 UNIKA ZMAR-4 70,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
46 46961 Ayıntap Hava Teknolojileri 70,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
47 63045 Astreoid B-612 70,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
48 60553 YARASA KANAT 69,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
49 71209 BTU VOLANTİS 69,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
50 70820 BTÜ-EXECUTOR 69,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
51 75947 BTU PHANTOM 69,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
52 54785 EBABİL 69,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
53 59693 ADC Team (Flying Car) 69,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
54 60761 TUYGUN-UA 68,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
55 42083 VECİHİ SLX 67,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
56 79889 ZİRVE 67,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
57 30044 ÇEAŞ BİLİM 66,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
58 57666 Team Nebula 66,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
59 29602 ŞAHİ TAKIMI 66,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
60 56176 ERUA 64,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
61 68416 İstikbal 63,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
62 43265 TULPAR 62,67 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
63 49362 Mümin Poyraz COŞAR 62,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
64 51448 SPACE-Q 62,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
65 71549 Elusive 61,67 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
66 64073 Anadolu UAT 60,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
67 55805 VEC!H! 59,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
68 65689 SEMRÜK ROBOTİK 54,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
69 60867 Giresun IEEE 54,50 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
70 43166 TEKNOTAYFA 54,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
71 74295 AIRBORNE CAR 53,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
72 56607 ACES 52,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
73 75667 AEROTOLİAN 52,33 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
74 51268 ZonguldakArge 51,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
75 31964 Anka Hangar Team 42,67 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
76 30498 Atmaca 11,00 Finale Kalmaya Hak Kazanamadı
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-08-19