TEKNOFEST 2021 Eğitim Teknolojileri Yarışması Proje Detay Rapor Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 Eğitim Teknolojileri Yarışması Proje Detay Rapor Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Eğitim Teknolojileri Yarışması kapsamında Proje Detay raporlarından takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 49353 KODLAİN 98,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 63930 Ekip89 96,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 44518 Matematik Yolcuları 96,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 74594 KOD DAHİLERİ 95,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 54454 Zile Gençlik Merkezi 6 (ZGM-6) 94,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 64653 TAKIM YILDIZLARI 93,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 30010 Çetin Kızlar 93,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 62648 ENDERUN 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 78968 abakus 93,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 44219 Okur Gezer 92,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 60093 Gizemli Medya Kaşifleri 91,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 54752 MUHTEŞEM İKİZLER 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 39092 AY-TEAM 89,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 45552 Ares Steam 89,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 73394 GÖKBÖRÜ 89,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 45109 GENÇ GİRİŞİMCİ 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 57830 Mamure Tekno 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 82211 Rain Of Succes 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 45791 BRAİLLE TEAM 88,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 62657 STEM BİLİM 88,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 72759 TeknoMat 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 44802 e# team 88,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 44096 NP-6Nokta 88,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 67745 Gazi Destek 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 68668 tecnoKaratay 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 71063 BirİZ 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 71998 ENGELSİZ EĞİTİM TAKIMI 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 81153 Kuzgun URİ 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 62660 teknokids 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 45375 TEKNODEĞER TEAM 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 53621 Akıncılar 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 78259 Mahallenin Muhtarları 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 75008 ARMUSEUM 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 51211 Bilişim Avcıları 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 36379 ELEMENTA'L 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 37812 DOĞA GÖNÜLLÜLERİ 8M7B TAKIMI 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 41853 Serefina 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 45146 MucitiM 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 47122 The Bone 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 54231 OneyBilsem 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 63706 Halisdemir27 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
42 77772 Bil-Tek-Tim 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
43 63762 ŞAHİNBEY DENEYAP MÜZİKAL GENÇLİK 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
44 64105 Niğde GSB-1 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
45 64277 HİJYEN ELÇİLERİ 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
46 72994 ŞEHİTKAMİL EĞİTMENLERİ 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
47 79135 SarTech 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
48 46883 IOT SAKARYA 86,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
49 47902 KİTAP KURDU 86,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
50 68472 bay_yardımsever 86,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
51 72046 HAREZMİ 86,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
52 43929 Tekno-Sio 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
53 44546 DREAM MACHINE TEAM 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
54 74955 SEYYAH 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
55 37766 Kitap Dostları 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
56 42712 3-E English Group 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
57 71632 SANTEAM 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
58 53310 Mini Dahiler İş Başında 85,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
59 52303 YAŞAR PAŞALI 1 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
60 64187 Girls For Favour 85,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
61 49637 GİZLİ CEVHERLER 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
62 53546 Mucit İkizler 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
63 76152 MÜZEDEKİ ÜÇLÜ 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 55285 SANALART 97,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 47235 İnovasyon 95,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 58520 ENKAtron 95,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 41115 TeknoSoft 92,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 50177 Hydra 91,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 43352 SEYYAHLAR 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 37828 UHub 91,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 53848 ASIMIN NESLİ YILDIZ TAKIMI 90,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 45441 GÖKBÖRÜ-NSL 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 66672 Seminet 89,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 57641 WebVerse 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 72268 SCIENCE BRIDGE 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 50933 Servi Bilişim Takımı 2021 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 60711 EnkaTRino 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 73988 Ş.K.DOĞANAY-2 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 83090 TEDRESA ARGE 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 44411 TADES 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 68776 Smart Inventions 87,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 47416 Seferihisar Semiha İrfan Çalı MTAL A TAKIMI 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 68727 Timedistort 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 76105 CBStudios 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 48038 INEFFABLE 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 62233 Takım Gazi 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 66406 TEKNOGIRLS 85,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 47078 Alfa Centauri 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 52595 Arktos 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 56787 METİS 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 58459 RENK TAKIMI 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 50555 LAUTECH 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 54828 Meandros 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 73530 MindGamers 85,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN FİNAL AŞAMASI
1 49425 Okuloskop 95,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
2 55216 S-EYE 94,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
3 63284 MobiKit 92,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
4 68087 MEDAR 92,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
5 71978 Sağlık Kahramanları 91,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
6 80518 Mavi Işık 90,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
7 81313 Dü-StemKodLab 90,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
8 29769 İZMİR ROBOTİK ARGE 90,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
9 53920 Teknotağ 89,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
10 46765 Şeklen Formül TK 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
11 65665 Beyin Gücü 89,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
12 60597 Edu YuSi 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
13 48512 Kocahasanlı Team 88,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
14 68643 MÜON YOLCULARI 87,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
15 45685 HOLOCHECK 87,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
16 73092 Graduate 4.0 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
17 73143 Mass of Imaginary 87,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
18 54637 Eğitim Ordusu 86,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
19 45663 Adıyaman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 86,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
20 62734 EğiTeam 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
21 46516 Karaka 86,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
22 69833 Ufuk Takımı 85,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
23 65733 HANGAR DENE VE YAP 85,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
24 56780 FutureLAB 85,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
25 79094 Nöbetçi-2 84,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
26 44381 ORBOTEK 84,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
27 53026 DİJİTİM 83,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
28 29659 iSTE RobOtizm 83,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
29 56989 EDUNEERING TEAM 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
30 43967 Kod48 83,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
31 37835 parmakGöz 82,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
32 81477 Dü-AgriTech 82,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
33 57186 Alpha Centauri 82,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
34 79844 YCS-TEAM 81,67 Finale Kalmaya Hak Kazandı
35 72631 DUMLUPINAR 81,50 Finale Kalmaya Hak Kazandı
36 43552 ARF 81,33 Finale Kalmaya Hak Kazandı
37 40166 Distek 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
38 65464 ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ ENERJİ TAKIMI 81,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
39 64844 ENDÜSTRİYEL KORSANLAR 5.0 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
40 62267 Gelecek Yolcuları 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
41 72650 SİS (Sürdürülebilirlik İçin STEM) 80,00 Finale Kalmaya Hak Kazandı
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-08-19