Deneyap Teknoloji Atölyeleri Eğitmenlerini Arıyor!

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Eğitmenlerini Arıyor!

Ülkemizin kalkınması için Milli Teknoloji Hamlesi’nin itici gücünü oluşturacak, teknoloji üretme yetkinliği yüksek genç bireyler yetiştiren Deneyap Teknoloji Atölyelerimiz ile eğitim almaya hak kazanan öğrencilerimize 11 farklı başlıkta 36 ay süreli ücretsiz teknoloji eğitimleri vermeye devam ediyoruz. Deneyap Teknoloji Atölyelerimizi 81 ile yaymayı hedeflediğimiz planın 3. fazında 27 ilde daha açılacak olan Deneyap Teknoloji Atölyeleri için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Yeni açılacak olan Deneyap Teknoloji Atölyelerinde Tasarım & Üretim, Robotik & Kodlama ve Elektronik Programlama & Nesnelerin İnterneti dersleri için eğitmenlik başvuru süreci başladı! Ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilerimizin yarının teknolojisini üretme ve Milli Teknoloji Hamlesi’ni gerçekleştirme yolculuğunda yanlarında olup bu teknoloji takımının bir parçası olmak ister misiniz? Siz eğitmenlerimizin, geleceğin güçlü ve üreten Türkiye’si için en önemli paydaşlarımızdan olduğunuzu biliyor ve başvurularınızı bekliyoruz!

Eğitmenlik Başvurusu Alınacak İller:
Ankara, Aksaray, Aydın, Balıkesir, Batman, Bingöl, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Giresun, Hatay, İstanbul, Karaman, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Mardin, Mersin, Ordu, Sivas, Şırnak, Tekirdağ ve Van 

Son Başvuru Tarihi: 25 Temmuz 2021  

Detaylı Bilgi ve Başvuru: www.deneyapturkiye.org

Tarih: 2021-06-25